Фан Клуб: Вардар

newcastle

Shearer
Член од
23 декември 2014
Мислења
375
Поени од реакции
255
10 iljadi maksimum jbg posto poise se na odmor mada mozda i iznenaduvanje pa da ima da krca juzna i severna. So brera bivsa akademija pandev izigirmave dosta slabo i loso nekako bex kondicija i bez idea. Zakaric se pokaza ko top igrac se gleda deka igral niz jaki ekipi cosic ne mozese mnogu da napravi koreecot orase ko sho ocekuvav mislam bolje da go igrame krilo dogmo me razocara jbg a dzibril ne dobi topki ic drugovo ne ni komentiram katastrofa. Mora da tepame so ovie sho otvorile trgovski da im ja rasipeme zabavata hhahaha
Brat ti na sto droga si, koj znae koja utakmica si gledal.
 
Член од
26 март 2022
Мислења
520
Поени од реакции
4.687
Koreecov sum go gledal pre brz igrac.
koreecot orase ko sho ocekuvav
Кој си од овие двајца?:)) Или си третиов?⬇

deckoto se vika Seuk gyon kim go biva go gledav na turnir u kipar so negovata bivsa sega veke ekipa Akritas chlorakas. Brz e deckoto epten moze da igra i ko krilo i ko spic ke vidime mihajlov kako ke go koristi

Жими се мислам дека тој си имал термин таму изнајмено, а ти каков си ,,стручњак" којзнае што си си мислел. Или па неговата бивша која ја потенцираш толку ти е тебе сега девојка, па сега онака го дупиш само, го продаваш тука као Иниеста да е, за да уште повеќе го плукаме утре:))

Како и да е остај веќе, и него и бившите и генерално коментирањето. Да не заборавам и дека го фалеше Миленко...е па само уште тоа ,,фалеше" за сликата да биде комплетна:)

Само, да не пишеш за месец дена коментар ,,Овој Миленко ораше како што очекував" :)
 
Член од
13 јули 2024
Мислења
188
Поени од реакции
245
Brat ti na sto droga si, koj znae koja utakmica si gledal.
abe gledaj si gi njukasl ili pobeda za koj i da navivas samo hejtas tuka stvaras negativna energija aj
Кој си од овие двајца?:)) Или си третиов?⬇




Жими се мислам дека тој си имал термин таму изнајмено, а ти каков си ,,стручњак" којзнае што си си мислел. Или па неговата бивша која ја потенцираш толку ти е тебе сега девојка, па сега онака го дупиш само, го продаваш тука као Иниеста да е, за да уште повеќе го плукаме утре:))

Како и да е остај веќе, и него и бившите и генерално коментирањето. Да не заборавам и дека го фалеше Миленко...е па само уште тоа ,,фалеше" за сликата да биде комплетна:)

Само, да не пишеш за месец дена коментар ,,Овој Миленко ораше како што очекував" :)
ja toa sho sum go gledal si go kazav fakat izigravme loso so brera i nema da se pravam pameten da kazam deka ne e taka ne e lesno da si koreec i odma da se aktiviras u vakva liga ko nasava dajte mu vreme na covekot. Za milenko i posle site negovi ispadi sve sho sum kazal e tocno pa sea ke vidime
 

Kajgana Shop

На врв Bottom