Фан Клуб: Вардар

Член од
13 јули 2024
Мислења
188
Поени од реакции
246
Моја прогноза од 5 до 7 илјади публика.
10 iljadi maksimum jbg posto poise se na odmor mada mozda i iznenaduvanje pa da ima da krca juzna i severna. So brera bivsa akademija pandev izigirmave dosta slabo i loso nekako bex kondicija i bez idea. Zakaric se pokaza ko top igrac se gleda deka igral niz jaki ekipi cosic ne mozese mnogu da napravi koreecot orase ko sho ocekuvav mislam bolje da go igrame krilo dogmo me razocara jbg a dzibril ne dobi topki ic drugovo ne ni komentiram katastrofa. Mora da tepame so ovie sho otvorile trgovski da im ja rasipeme zabavata hhahaha
 
Член од
31 март 2011
Мислења
83
Поени од реакции
398
Ќе се жени, оставете го.
Нека каже дали рекла ДА, недостасуваш будалче <3
И да каже која утакмица ќе дае пиво, си кажа Кирца дека ако дојде јак спонзор он ќе части пиво.
 
Последно уредено:

@Fluffy_bunny

Зајко кокорајко
Член од
24 декември 2020
Мислења
1.685
Поени од реакции
2.161
10 iljadi maksimum jbg posto poise se na odmor mada mozda i iznenaduvanje pa da ima da krca juzna i severna. So brera bivsa akademija pandev izigirmave dosta slabo i loso nekako bex kondicija i bez idea. Zakaric se pokaza ko top igrac se gleda deka igral niz jaki ekipi cosic ne mozese mnogu da napravi koreecot orase ko sho ocekuvav mislam bolje da go igrame krilo dogmo me razocara jbg a dzibril ne dobi topki ic drugovo ne ni komentiram katastrofa. Mora da tepame so ovie sho otvorile trgovski da im ja rasipeme zabavata hhahaha
Кај виде дека ора Сеун на која нива? Дечкото трчаше ко мува без глава. Златен Швајц си замина, за ваков да дојде како овој Сеун или како и да се вика. Па уште некои викаат дека за играч како Швајц немало место во новиот Вардар Чошиќ ќе изгледаше многу подобро да имаше со кој да соработува беше отсечен цел натпревар.
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.681
Поени од реакции
6.146
Нека каже дали рекла ДА, недостасуваш будалче <3
И да каже која утакмица ќе дае пиво, си кажа Кирца дека ако дојде јак спонзор он ќе части пиво.
Од вчера е официјално ДА :)

Исто и на сите ви поскаувам иста среќа :)

Иначе спонзор дојде ама да видиме со Миленко колку ке биде јак :D
 
Член од
14 декември 2021
Мислења
717
Поени од реакции
2.742
Кај виде дека ора Сеун на која нива? Дечкото трчаше ко мува без глава. Златен Швајц си замина, за ваков да дојде како овој Сеун или како и да се вика. Па уште некои викаат дека за играч како Швајц немало место во новиот Вардар Чошиќ ќе изгледаше многу подобро да имаше со кој да соработува беше отсечен цел натпревар.
Не му одговарај на тој, има еден тон акаунти и само глуми лудило, го чекаме само да падне во раце, тогаш сите ќе ги избрише.
 
Член од
11 април 2023
Мислења
1.891
Поени од реакции
5.722
Од вчера е официјално ДА :)

Исто и на сите ви поскаувам иста среќа :)

Иначе спонзор дојде ама да видиме со Миленко колку ке биде јак :D
Честито и од мене,за реметот што го изеде сигурно ќе има маса на свадба форум екипа :)
 
Член од
13 јули 2024
Мислења
188
Поени од реакции
246
Кај виде дека ора Сеун на која нива? Дечкото трчаше ко мува без глава. Златен Швајц си замина, за ваков да дојде како овој Сеун или како и да се вика. Па уште некои викаат дека за играч како Швајц немало место во новиот Вардар Чошиќ ќе изгледаше многу подобро да имаше со кој да соработува беше отсечен цел натпревар.
trca ko lud toa e rabotata harvorking igrac e samo treba adaptacija na ligava sepak treba da se dade vreme svajc ne trebase da si ide jbg ima greski ne vikam ne ali ne e tolku crno ko sho se pisuva ajde. Bosancite si se top dvajcata na gorazd e da vidime sho pozicii ke im dade na cosic i na kim
mojata ljubov kon vardar e nezamenliva sho sakate zborete cel zivot za vardar i imam samo eden akaunt ne sum bas najpismen i najkonkreten so recenive nekad jbg nema sekoj skolija zavrseno
Не му одговарај на тој, има еден тон акаунти и само глуми лудило, го чекаме само да падне во раце, тогаш сите ќе ги избрише.
 
Член од
27 септември 2015
Мислења
600
Поени од реакции
631
Доколу има опција да се плати членската карта со кредитна картичка би сакал да купам една и да ја донираме на некој Комита кој финансиски не е во можност истата да си ја дозволи.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 
Член од
31 март 2011
Мислења
83
Поени од реакции
398
Од вчера е официјално ДА :)

Исто и на сите ви поскаувам иста среќа :)

Иначе спонзор дојде ама да видиме со Миленко колку ке биде јак :D
Жив и здрав брат со среќа нека е, можеш да частиш за денот заеби миленко :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom