Фан Клуб: Вардар

Член од
17 април 2024
Мислења
430
Поени од реакции
964
Брера: Вардар
 
Последно уредено:
Член од
2 декември 2022
Мислења
229
Поени од реакции
571
Какви местенки ние сме на власт , само со пелистер да биде септември или октомври
Која поента е пелистер???зашто толку значење се дава на пелистер???преку вакво од шурите има многу поинтересни мечеви и дуели.
Затоа што е единствен натпревар кај што ке има гостински и ке биде атрактивен за публика при што може да се очекува публика од 10 000 и во скопје и во битола , на останативе утакмици освен со шкендија очекувај мизерија од 1000 луѓе на огромниот градски , не ме сфаќај погрешно само реалната слика ти ја кажувам, еве ти прва со брера , ни сто души нема да има од Скопје.
 
Член од
13 јули 2024
Мислења
362
Поени од реакции
489
ajde mala kratka analiza po povod zdrebkava ni padna brera bivsa akademija pandev dobra ekipa ali ne me interesiraat vazen e vardar samo mislam deka ke tepame posto se zasilivme so site igraci sho trebase bosancite u paket dojdoa koreecot iskautiziran dojde dzibril dogmo i uste nekoj mladinci. Ne mi e po merak toj sarkovski ali jbg ke mora da ima i po nekoja utka ali ne se sekirajte vrvot e nas se nadevam na duplata kruna koja sho nema da ima smetnja osven od skendija i struga trim lum. Sho i da bide ali znam deka ke bide pozitivno napred vardare moj gazi gi sea mu e majkata neka pukne godinava titula
 
Член од
28 јануари 2024
Мислења
30
Поени од реакции
98
Очекувано јаките утакмици дека ке бидат на почеток.
Автоматски споено мислење:

Очекувано јаките утакмици дека ке бидат на почеток.
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.708
Поени од реакции
6.272
Screenshot_20240729_135002_Facebook.jpg

Мораше ли второ коло Вардар-Пелистер баш кога не сум тука, каков малер сум :confused:
ФФМ педери ..

Од поинтересните гостувања е 6 коло Тиквеш - Вардар на 22 септември ...
 
Последно уредено:
Член од
11 април 2023
Мислења
1.945
Поени од реакции
6.099
Член од
18 август 2019
Мислења
216
Поени од реакции
364
Прегледај го приврзокот 425354

Мораше ли второ коло Вардар-Пелистер баш кога не сум тука, каков малер сум :confused:
ФФМ педери ..

Од поинтересните гостувања е 6 коло Тиквеш - Вардар на 22 септември ...
Одложи го одморот и ќе и ставиш до знаење на женска ти дека Вардар ти е пред се., Се шалам немој сериозно да ме разбереш па да си имаш проблеми
 
Член од
22 февруари 2009
Мислења
1.058
Поени од реакции
2.860

Hoy

Член од
7 септември 2017
Мислења
542
Поени од реакции
1.704
Сеа треба истоварање +200 у Турново и нека се тресат вештачките ко да играат у гости.
 
Член од
13 август 2019
Мислења
546
Поени од реакции
2.945
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.790
Поени од реакции
71.921
Кои сме(сте) тоа ние на власт?
Еден исти тип има 5-6 трол акаунти (нема врска ни со Вардар, ни Комити) и само спама во темиве за Вардар, Пелистер и навивачки групи. Прескокни го, пошто нема модератори да ги банираат перманентно, а и нема начин да ги спречиш да прават нови акаунти и да спамаат.

Чаре е само да му одиме дома и да му ја дупнеме главата :D
 
Член од
22 февруари 2009
Мислења
1.058
Поени од реакции
2.860
Одложи го одморот и ќе и ставиш до знаење на женска ти дека Вардар ти е пред се., Се шалам немој сериозно да ме разбереш па да си имаш проблеми
Зашто бе? Па подобра идеја му даде, нека вади прстенот на полувреме. Лудило ќе биде.
@Kire Ultras размисли убаво
 

Kajgana Shop

На врв Bottom