Фан Клуб: Вардар

Член од
19 август 2010
Мислења
2.015
Поени од реакции
3.066
Како му го испи мозокот Јовче на Глишиќ. Абе копач марински, ќе тепале сигурно денес, да ти ебам фацата оедерска.
A параван му беше Кликовац;)
 
Член од
17 август 2014
Мислења
1.828
Поени од реакции
1.395
Добро изглеаме, имаме игра, посебно ако споредиме со то како изгледавме во почетокот на сезоната јас сум задоволен, и реално имаме шанси за топ 4.
 
Член од
12 август 2020
Мислења
43
Поени од реакции
92
Ич не ми е криво што останав без спиење а до одење на работа ме делат 4 часа,само да го гледам некогашново дерби со Слога,поготово среќата е поголема кога и имаме водство.
Ваква таква екипа,очигледно е доволна да се надигрува со секој,Напред ВАРДАР !!!:)
 

Тетекс фан ^

100% МАКЕДОНЕЦ
Член од
24 јануари 2009
Мислења
2.375
Поени од реакции
857
Нема пенал у природна положба е раката, а ко што гледам и нема намера да игра со неа, му бега назад раката да сакаше да игра ќе му останеше у место.
А за офсајдот, помошникот чекаше од главниот сигнал дали одбранбениот играл последен со топка. (да мислеше дека не е офсајд ќе тргнеше накај центар).
 
Член од
18 декември 2019
Мислења
275
Поени од реакции
584
Чим овие се први значи (не)квалитетот на лигата е ист ко лани. Вардарци да го склопеа тимот порано ќе изиграа неколку пријателски место да губат бодови во првите четири натпревари.
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
6.808
Поени од реакции
7.353
Мирчевски измислен за Колевски, штета што не влезе ова...
Da da, deckovo dobro igra znae i for kolku da dade i da podade pretcizno i koga ke vidis on igral po nivi cel zivot a Matej i Jovce 3 sezoni gi imaat site uslovi a nikako da stanat materijal za prva liga.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
На врв Bottom