Фан Клуб: Вардар

razbirashh

No puedo,tengo nobio.
Член од
11 мај 2014
Мислења
983
Поени од реакции
2.202
Иначе Буба го оперирал коленото,се шпекулира одсуство од 3-6 месеци,па баш ме занима како ќе функционра ривалот наш за титула без најдобриот играч во првенството.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Neli mazena e ovaa?
Да бе ама си шврља :D Додека не беше мажена, живееше во НЛ и комшика и беше на една школска моја, со пола М2 продукција го извара овој што го зеде сега, сите знаеја само тој не :icon_lol:

Ја на Влатче или Попов типувам :D
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.244
Поени од реакции
8.316
Да бе ама си шврља :D Додека не беше мажена, живееше во НЛ и комшика и беше на една школска моја, со пола М2 продукција го извара овој што го зеде сега, сите знаеја само тој не :icon_lol:

Ја на Влатче или Попов типувам :D
Deka go pisuva kako decko a i pisuva pred nejzinata zgrada... ako ziveat na razlicni mesta jas ne znam so ocekuval tipacot :D
 

Незапирливи 1903/87

Изгорен за Вардар
Член од
20 јули 2011
Мислења
3.496
Поени од реакции
9.988
Глишич или Попов 1.15 коеф. Двојна шанса идам јас. И мене оваа ми беше прва љубов да и ебам курвата скапана.
Глишиќ влече повреди, а Попов ќе го суспендираат, ќе мора Влатко да и биде сега, може се пали на лев бек :pos: или Асани да се повлече назад, убаво викам јас :icon_mrgr:
Јас на Пачата типувам, затоа се повлече од репрезентација да и посвети повеќе време на саканата :D

Нема гол, нема гол што ќе правиме, дајте ни ја Елена...:cujte:
 

razbirashh

No puedo,tengo nobio.
Член од
11 мај 2014
Мислења
983
Поени од реакции
2.202
Штом само Еленчето изела шамари а не и швалерот,ондак е Попов 100% :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom