Фан Клуб: Босна и Херцеговина

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.460
Поени од реакции
5.434
Доста им беше до овде... сеа и една казна ради навиачите :)
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.356
Поени од реакции
4.909
Реков ја киде португалиа тука имаше многу што мислеа дека киде босна ама тоа е здравје мозеби за 4 години пак:toe:
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Сигурно доста добро е судел во корист на БиХ :pos::pos:
 
Член од
22 март 2009
Мислења
2.356
Поени од реакции
454
Ама цмиздеше помошникот као со шипка по глава да го удреле!
Многу мие е криво што не пројдоа понатаму али тоа е..нареден пут појќе среќа!
 

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
9.214
Поени од реакции
8.017
Тоа е тоа, толку им беше силата. Иако од срце посакував да ги видам БиХ на Светско првенство, со играта на вториов меч не го заслужија тоа. Едноставно им се одсекоа нозете и не беше тоа Босна која навикнавме да ја гледаме во квалификациите. Португалија отиде на искуство иако и тие со играта не заслужија пласман. Повеќе среќе следниот пат.
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Џеко им покажуваше со прстот да не фрлаат :nenene:... они уште повеќе почнаа да фрлаат. :pos2:
 

unique9

Il Principe
Член од
23 октомври 2008
Мислења
75
Поени од реакции
2
И покрај настојувањето на БХФ за селектор да биде назначен Сергеј Барбарез,нов селектор на БиХ е Сафет Сушич
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
Ја уништија Босна, Французиве...што да се прави таков е животот кога Платини владее во фудбалот:)
Имав пречуство им кажав на другарите дека ќе се падне Босна пак со Португалија:) ама тука е Џеко да ги буши само ако не игра Пепе ќе биде добро:D
 

TheTrooper

Психијатриски случај
Член од
27 април 2009
Мислења
6.823
Поени од реакции
6.346
Ајде Босни избаци ги арогнатниве копилиња,ајде во што поголем број да отидат репрезентации од балканов на ЕП да им покажеме колку сме јаки тука.
Како држава ич не ја сакам,пропаднат проект на ЕУ и ОН,али не можам да навива за препотентниве и привилегирани копилиња од западот.Многу ми се прави мерак кога некој од нив ќе изгуби.Шпанците се поим за циганарија во секој спорт,Итаљаните исто,Французите со екипи без француз и со помош од судии се провлекуваат,англичаните се најарогантна и дигната сорта на светот...... многу мерак ми се прави кога ќе испадне некој од нив.Ептен би сакал да ја испратат дома да гледа од ТВ балерината Кики европското,Босанциве затоа што го заслужуваат тоа.
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
^ И јас сум за нив ама шо го мешаш Кики сега не ми е јасно.Кога човекот го критикува т.е да го критикува е добро ама кога вреѓа играчи тоа е најмизерни.И не знам што измеша таму погоре брат ама Шпаниците со циганарија немаат никаква врска.;)Ако мислиш на Барселона тоа е друга приказна.
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
И не знам што измеша таму погоре брат ама Шпаниците со циганарија немаат никаква врска.;)
Шпанците се најголемите цигани, заедно со Французите, се сложувам со sje :D
Не е битно дали ти навиваш за нив, или не, ама дека се најголеми лиглевци, плачковци, се', тука нема коментар...
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Шпанците се најголемите цигани, заедно со Французите, се сложувам со sje :D
Не е битно дали ти навиваш за нив, или не, ама дека се најголеми лиглевци, плачковци, се', тука нема коментар...
Браво,да не почнам да кажувам за Србите или другите Балканци кои за секој пораз оправданието го гледаат кај судијата најпрво а после сегде само кај нив не.Така не знаеме кај ќе ни е крајот.
 

Kajgana Shop

На врв