Фан Клуб: Беласица

  • Креатор на темата Soprano
  • Време на започнување

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
гомнаре ниедни тоше го мешат... нели ви е срам бе шипоци сечани криви фаци.. незнате со убаво удривте на котек... немате ли срам бе мрсници неедни п**** ви матер ваша! Ама ке видате оти беласица пак пред вас ке флезе во 1 лига а вие ке скапате во 2 лига!
 
Член од
8 јануари 2008
Мислења
106
Поени од реакции
1
sasto se pravite tolku nacisti jas sum bosanec ama navistina ne bea krivi tie toj vas igrac so kamen sakase ta mavna pa kakov igrac e toj be so toj sakate vo prva liga a e be ostavi be
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
a zosto pa tie ako se navivaci da go mavnat nego ? so e kriv koj na tie sipocei ebani krivi faci?
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.346
sasto se pravite tolku nacisti jas sum bosanec ama navistina ne bea krivi tie toj vas igrac so kamen sakase ta mavna pa kakov igrac e toj be so toj sakate vo prva liga a e be ostavi be
Да де, се се вашите толку многу мирни, толку гревчиња...мрш таму бе!
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
sasto se pravite tolku nacisti jas sum bosanec ama navistina ne bea krivi tie toj vas igrac so kamen sakase ta mavna pa kakov igrac e toj be so toj sakate vo prva liga a e be ostavi be
Еј глуп еден, кој прв почна да мава со камења бе?! Сигурно Мартин Шишков не зеде камен и не ви го мавна, туку вие пи*ки едни смрдени зедовте камења,дрва и шо ти знам уште не и почнавте да мавате по него зошто играчите на слога неможеа да го турнат на ` руската ` машина.
Каменот му леташе директ у фаца и едвај успеа со раката да се заштити, после тоа цел беше крвишта. Па го зеде каменот од земја и тогаш сакаше да ве мавне, не трупај така глупости.
 
Член од
3 март 2008
Мислења
18
Поени од реакции
0
Da vi ebam plemeto gnasno muslimasno za vas samo tri prsta KRST da ve utepa pleme gnasno so ima da pcuete za Tose be picka vi mater vasa so vi e maka nikogas ke nemate covek kako nego u cela vasa istorija dodeka svetot postoi a inaku me vi dojdat mladinci ili bilo so iu Strumica e ke vidate jak kako ke mavam nema da gledam deka tepam
 
Член од
3 март 2008
Мислења
18
Поени од реакции
0
Da be plemeto nivno Tose Peder na igracite im vikale bugari
 

Lazarov

К.К Струмица
Член од
9 декември 2007
Мислења
848
Поени од реакции
64
Абе кој ги знае што им е текнало .. Шитарство си е Шиптарство ... немозеле да не победат и ајдее ке го пцуеме Тоше .. НЕКА ВЕ ПОМИЛУВА ГОСПОД .... :nesvest:
 

Lazarov

К.К Струмица
Член од
9 декември 2007
Мислења
848
Поени од реакции
64
Иначе следната утакмица ја играме со МЕТАЛУРГ .. кој се наоѓа на 2 - то место .. а ние се наоѓаме на 8 - то место .. :smir:
 
Член од
3 март 2008
Мислења
18
Поени од реакции
0
Znam Belasica so koj igra ama daj boze Sloga da igra so Belasica vo mladinskite kategorii e ke tepam nema da gledam dali e 14 godini 15 se sto e albansko da izgine
 
V

Viktoranius

Гостин
Znam Belasica so koj igra ama daj boze Sloga da igra so Belasica vo mladinskite kategorii e ke tepam nema da gledam dali e 14 godini 15 se sto e albansko da izgine
Хаха, Ицка брат ти си луд.

Ама ќе дојде и другата сезона, ако останеме во 2 лига, ќе видат СТРУМИЧКО ДЕТЕ, како мава. Ќе ги направиме бетер од што ги направивме на лозари вчера.
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Се чека ждрепката за купот. во игра се неколко екипи од албанските.иначе сечанте пејале тоше педер напред слога.СМРТ ЗА ШИПОЦИ!
 
V

Viktoranius

Гостин
Се чека ждрепката за купот. во игра се неколко екипи од албанските.иначе сечанте пејале тоше педер напред слога.СМРТ ЗА ШИПОЦИ!

Господи услиши ни ги молитвите, и дај ни ја Слога за купот.
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
КаДЕТскки Куп!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom