Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.760
Поени од реакции
9.925
Бусака да го прават мусака на некој ебан остров со канибали у сред Пацифик :nerv:
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.539
Поени од реакции
4.066
И да, ќе заборавев, нејкам да го видам Бускетс на следниот натпревар, само он може да направи таква грешка на средината од теренот, незнам Пеп што толку го форсира кога има играч како Туре на истата позиција. Премногу го форсира.
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Единствениот кој не сакам да го видам на реваншот е Тиери Анри!!
 
B

boki10messi

Гостин
Алвес---Маркез-Милито---Макс/Ерик

Со оваа одбрана ќе треба да играме на реваншот..
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.760
Поени од реакции
9.925
Алвес---Маркез-Милито---Макс/Ерик

Со оваа одбрана ќе треба да играме на реваншот..
А што има врска? Па човече тие топката нема да ја видат. Денес некако се извлекоа, од Кампот ќе си одат расплачани.
 

K.Warrior

Why So Serious?
Член од
25 јануари 2009
Мислења
415
Поени од реакции
675
Samo vo fudbal moze eden tim da dominira a rezultatot da bide neresen na kraj.

Zosto pri 0:2 se zadovolija i mu ja prepustija igrata na Arsenal ne mi e jasno...a za penalot nema sto da se komentira,katastrofa odluka.

Steta,go imaa dvomecot iako spored toa sto go prikaza Arsenal,ne gledam kako bi mozela Barca da ispadne.Barem dve klasi podobar tim.
 

katalonec5

Mes que un club
Член од
8 декември 2008
Мислења
1.020
Поени од реакции
121
Со Иниеста и Чави во средината, и дефинитивно ЈАЈА ТУРЕ пред Бускетс, Арсенал нема да ја осетат топката, а не па да нападнат.
 

BakoMevmedoski

Немирен
Член од
30 септември 2009
Мислења
525
Поени од реакции
55
За натпреварот нема што да Коментирам, Изигравме супер, Ибра звер.
Ме разочарува тоа што многу се Опуштаме кога сме во малку поголемо Водство, Али тоа е, сепак кај нас не ги спасува ни ЖАН МИТРЕФ.!
Бусака се подпостра малце, направи Грешка за Црвениот,
со тоа си Изгуби репутација за Најдобар судија.

Маркез Милито, Дефинитовно ке бида Стопери на наредниот Натпревар.
Сеа да видиме дали ке му го Поништат на Пујол Црвениот Картон.
БТВ : Можно е и Туре да игра Стопер. Нишо не се Знае.:smir:
 
B

Beck's

Гостин
za sudijata nemate pravo ama ic da zborite,cist penal-cist crven.Korekten bese do maximum.Sto se odnesuva do nas pa jebote nz zasto smirija tempo odkako povedoa so 2-0,pa igraj u pm,ne zavrsuva mecot u 60-70 min:tapp:

Busquets odma OUT,ne sakam vise da go gledam u timot,drvo nevideno.Za Henry isto nema sto da se komentira,znaeme kaj se vrati vecer i sto kaza pred mecot,zar ocekuvavte da blesne valjda.

Inaku ebenje mecot se do 2 gol na Ibra,takva silna Barcelona odamna nemam videno.Pa sea ostanuva da se resi mecot u Camp Nou so nekoi 4-5 komada.Visca el Barcaaa

p.s zal mi padna so Fabregas nema da igra na Camp Nou:smir:
 
B

boki10messi

Гостин
И јас многу сакав да заигра Цеск на Кампот. Чисто онака да ја осети љубовта на нашите фанови кон него. Али, тоа е тоа. Без него, уште полесно.
 

*ToTo*

Зависник од форумот :)
Член од
15 март 2010
Мислења
131
Поени од реакции
8
Што му беше на судијата или е слеп или не гледа??? ЦЦЦ будала тоа врска немаше од пенал топката беше 2 метри подалеку од фабрегас тој па уште и црвен му дава Пујол :tapp:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom