Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
A*1*T*E*A*M напиша:
хехехе, ти знаеш дали е наместена или не :lol!::lol!:

јас знам и сеа??? нема да ве казнат?---не е чудно последните 10 со ред во 98 минута шо ги тепате ?? и сеа шо ај честито титула радвајте се до Јули :)...и мрш и ти и тој пед3ро на аватар шо ти е
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
барем честито едно
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Матер да им ебем еј... Мора да ги местат натпреварите.. Не знаат што е фудбал. Пу.. да даде Господ на улица со креда да ги цртаат управата на Реал Мадрид
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Реал педерски ја освои титулата, тоа е. Ај сега не мора да се фалите и да се радувате како дечиња што ја освоивте титулата! Барса секоја година си освојува, така да еднаш ќе се случи да не освојат, како на пример вака на педерски начин. Сега не мачете, си имате тема да си се радувате како дечиња!
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Aло децо....

Ај олабавете малку. Еве, честитки за Реал. Како - така - ја освоија примера. Нас ни останува нов предизвик догодина, посилни и попаметни.

Меѓу најважните работи околу фудбалот е моментот на ФЕР однесување. Со куропушење и пичкосување само сафра сами на себе ќе си кренете. Ние може да се караме до сабајле...Бекам пак ќе ја ебе Викторија. Рајкард ќе игра покер со Олегер и дечко му. Ебаго, бидна со сезоната.

Честитки за сите екипи кои играа машки. И за оние кои играа и победуваа пацерски. Среќата е битен момент. Глупави се оние кои дозволиле друг да им ја решава судбината.

Смирете се.
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Ок, ајт честито (=
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Serpico напиша:
Aло децо....

Ај олабавете малку. Еве, честитки за Реал. Како - така - ја освоија примера. Нас ни останува нов предизвик догодина, посилни и попаметни.

Меѓу најважните работи околу фудбалот е моментот на ФЕР однесување. Со куропушење и пичкосување само сафра сами на себе ќе си кренете. Ние може да се караме до сабајле...Бекам пак ќе ја ебе Викторија. Рајкард ќе игра покер со Олегер и дечко му. Ебаго, бидна со сезоната.

Честитки за сите екипи кои играа машки. И за оние кои играа и победуваа пацерски. Среќата е битен момент. Глупави се оние кои дозволиле друг да им ја решава судбината.

Смирете се.

А хахахахахаха па ваљда и со Викецот(Валдез) во парови нешто прават...ахххх да си жив и здрав бар ме насмеа :)
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Смирете се ито под ИТНО!
 

Никола_МКД

Corazón blanco
Член од
18 март 2007
Мислења
1.213
Поени од реакции
22
Влатко_Русин напиша:
Реал педерски ја освои титулата, тоа е. Ај сега не мора да се фалите и да се радувате како дечиња што ја освоивте титулата! Барса секоја година си освојува, така да еднаш ќе се случи да не освојат, како на пример вака на педерски начин. Сега не мачете, си имате тема да си се радувате како дечиња!
Real Madrid - 30 La Liga tituli - 12 pati pojke od barselona
9 Liga na shampioni - 7 pati pojke od barselona
3 Intercontinental kupoj - 3 pati pojke od barselona
17 Copa del Rey - 7 pati pojke od real (za kolku da recat i nie vo nesto sme gi pobedile)
7 Supercopa de Espana - isto
1 Copa de La Liga - ednas pojke od real
2 UEFA Cup - isto
1 European Superkup - ednas pojke od real

ako pobedvaja barselona ti kako so kazvas, ke bea poarni od Real ama ne se
ne pobedivme deka bemve nogu pojaki od barselona tuku pojke sakavme da pobedime i to bese razlikata ova sezona
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Кога веќе евоцираме спомени: Охрид - Вардар 1:0, иљада девецто девеес некоја беше....

Си знаете вие самите како ви беше последниве години, особено ланската сезона.

И Никола, 3 пати повеќе значи ПОМНОЖЕНО СО ТРИ - математички кажано. Не живејте во минато, славете ја титулата и дркајте на Викторија. Ова е ваша вечер. :smir:
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Ајде, еве ви честитки .......... заврши сезоната!
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
абе шо има тука да честиташ. терај ги од тука :helou:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom