Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.

fantom y

Fuck OFF!
Член од
27 јануари 2008
Мислења
253
Поени од реакции
12
А бе седи не ме знаеш работава.
Ниеден УСПЕШЕН и КВАЛИТЕТЕН тим не оди со мислата да одигра нерешено!
Поентата е да се победи.Тоа е целата поента во било кој спорт.А сеа ако сака некој да се теши,тоа е веќе друго.
Citam smeski od preeska! Ma nemoj molim te!!! Odat na pobeda ama zadovolni se i so nereseno! Vo ovoj slucaj barca e luzer, a zamisli Ronaldo da daese gol! Au au au! Pozdrav:tv:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Citam smeski od preeska! Ma nemoj molim te!!! Odat na pobeda ama zadovolni se i so nereseno! Vo ovoj slucaj barca e luzer, a zamisli Ronaldo da daese gol! Au au au! Pozdrav:tv:
Никој не се задоволува со нерешено. Ниедна голема екипа. Целта е да се победи!

Замисли да дадеше, ама НЕ даде!
 

fantom y

Fuck OFF!
Член од
27 јануари 2008
Мислења
253
Поени од реакции
12
Никој не се задоволува со нерешено.Ниедна голема екипа.Целта е да се победи!

Замисли да дадеше,ама НЕ даде!
Ima nekoi natprevati koi se mosne nevozmozni da se postigne pobeda,kako na primer denesniot! Yes deka site ekipi odat na pobeda,ama nekogas treba i realno da se gleda! Barca e ekipiste baska i igrase doma!!! Znam deka Ferguson e zadovolen! A i Ronaldo:
Today I didn't score," he told Sky Sports. "No problem, now I'm going to score in Manchester. Nil-nil is a good result. Of course, if you score a goal it is better for us. We didn't score, but 0-0 is good.
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
А бе не велам јас дека секогаш мора да се победи и многу добро знам дека има тешки натпревари кои завршуваат нерешено.
Само поентата ми е дека сите одат на победа и дека 0-0 и не е баш добар резулат.Кога тежок меч ќе заврши така,нормално дека ќе изјавуваат не е лошо,дека е добро,ама во спортот не треба да се задоволуваш со просек.
 

fantom y

Fuck OFF!
Член од
27 јануари 2008
Мислења
253
Поени од реакции
12
А бе не велам јас дека секогаш мора да се победи и многу добро знам дека има тешки натпревари кои завршуваат нерешено.
Само поентата ми е дека сите одат на победа и дека 0-0 и не е баш добар резулат.Кога тежок меч ќе заврши така,нормално дека ќе изјавуваат не е лошо,дека е добро,ама во спортот не треба да се задоволуваш со просек.
Ja tupime i dvajcata! Aj nema veza! Samo znam deka Manchester e pozadovolen od barcelona ;):baeh:
 

klime7

vending
Член од
6 ноември 2007
Мислења
1.241
Поени од реакции
52
Ниеден УСПЕШЕН и КВАЛИТЕТЕН тим не оди со мислата да одигра нерешено!
А кога играат два УСПЕШНИ и КВАЛИТЕТНИ тимови, и тогаш???

незнам шо ти е поентава на муабетов
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
А кога играат два УСПЕШНИ и КВАЛИТЕТНИ тимови, и тогаш???

незнам шо ти е поентава на муабетов
Поентата е дека,не треба човек да се задоволува само со нерешно и да се радува на тоа.Успех е кога ќе победиш.:smir:
 

klime7

vending
Член од
6 ноември 2007
Мислења
1.241
Поени од реакции
52
Поентата е дека,не треба човек да се задоволува само со нерешно и да се радува на тоа.Успех е кога ќе победиш.:smir:

Така,

но кога играат два квалитетни тима (во случајов) ,
а посебно кога едниот игра на теренот од противникот може да биде задоволен со тоа што не загубил на гостински терен,
така целта им е исполнета,
не во целост, но доволно :)
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Океј, за да не одмарате од темава не во целост, ама доволно - додека помине реваншот и кога ќе се види кому Талија била навртена периодов - искулирајте :)
 

don PASCAL

Tne last Don Protected By the Mafia..
Член од
2 октомври 2007
Мислења
647
Поени од реакции
19
не се плашете ке ги средете у сред Манчестер
 
Член од
28 декември 2007
Мислења
92
Поени од реакции
1
Море каква среќа имавте што роналдо промаши али пак е добро тоа што дома сега ќе ве скапиме:baeh::baeh:
 
Член од
5 април 2008
Мислења
46
Поени од реакции
0
Хаха! Ќе не скапите хаха кај нас дома имавте среќа што не ви дадовме гол а тоа што роналдо промаши и го правите добар играч, еве се виде еден пенал неможе да даде а голот му беше празен а вие ни еден напат цел не направивте само се браневте грешка направивме што меси ни излезе ама бомбата на анри среќа имавте што ван дер сар успеа да ја одбрани некако. И да знаете и на ваш терен на олд трафорд ќе играме вака па ќе видиме кој е појак и сега се виде дека барца е поквалитетна од манчестер имаше голем посет на топката но реванш е кај манчестер и ќе видиме како ќе играте. Поздрав до сите фанови на Барса и да се надеваме на победа
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
Бидна со Роналдињо,Меси и Бојан се новите ѕверови:vozbud:
 

pcjodamaster

:trololo:
Член од
20 мај 2006
Мислења
4.180
Поени од реакции
127
Ќе биде.

Трпение - спасение.

Роналдињо ќе се врати за реваншот?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom