Фан Клуб: Баерн Минхен

.

  • .

    Гласови: 7 87,5%
  • .

    Гласови: 1 12,5%

  • Вкупно гласачи
    8
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Н

'Никола'

Гостин
Момци во сабота играме против вас пријателска ако не се лажам.подобриот нека победи.:smir:
Кажи дека станува збор за фанклубовите, некој ќе се залета да ја игра в кладилница и ќе се обрука таму.:)
Ајде нека биде фер и коректна утакмица, важно е дружењето.
 

Ивица ЈМК

Forza Juve Per Sempre!!!!
Член од
28 март 2010
Мислења
1.399
Поени од реакции
270
Кажи дека станува збор за фанклубовите, некој ќе се залета да ја игра в кладилница и ќе се обрука таму.:)
Ајде нека биде фер и коректна утакмица, важно е дружењето.
прав фан ќе знае за што станува збор.:smir: се глеаме во сабота.
 

spaso

Discover the ultimate in relaxed romance with the
Член од
5 септември 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
779
Koi se u timot od kaj nas decki ?
 
M

Mario Gómez

Гостин
Јас не сум, ме избацивте. :( Инаку Јубентус бе, :pos: иако не сум во тимот ќе имате морална подршка.
 
Член од
2 март 2007
Мислења
93
Поени од реакции
5
^ Не си исфрлен. Сеуште не се знае дефинитивниот список на 10-те играчи, кои ќе учествуваат на турнирот. Досега сме околу 13 души. Мислам не би било благодарно уште сега да се одлучува затоа кои ќе играат кој не. Треба прво да се види кој како игра, па тие што ќе бидат најслаби ќе отпаднат од составот без лутење.
 
M

Mario Gómez

Гостин
Е јебига брат, Дарко ми рече дека нема место и ја си напрајв планови и за викендов, а наредниот нема да сум во државава.
 
Н

'Никола'

Гостин
Боби[Мкд];3887185 напиша:
Е јебига брат, Дарко ми рече дека нема место и ја си напрајв планови и за викендов, а наредниот нема да сум во државава.
bayernfanatic = Дарко.:)
 
M

Mario Gómez

Гостин
Тоа е добро, и Клосе да се шитне оти зема 8 милиони за сезона и ете место за Џеко и Контрао. Еден од нив ако не и двајцата доаѓаат зимава.

Гомез ќе оди во Волфсбург а и верувам дека ќе се согласат ВФЛ за Гомез плус 10 милиони. :)

Тие муабети за Џеко глеам денес пак се појавија по нетов.
 
M

Mario Gómez

Гостин
Го сонуев тоа, оти ЛШ не се освојуват со нубој како Гомез.:salut:

Џеко иде зимово, i can bet my life on that!
 
Н

'Никола'

Гостин
^ Епа оди легни си, изгледа не си донаспан, тресиш глупости.:wink:
 

ЧЕНТО

Претседник
Член од
27 јануари 2007
Мислења
8.239
Поени од реакции
4.839
ЏЕКО ДОАЃА И СПОРЕД МЕНЕ 100%

И тоа го шиткаат Клосе,а Гомез не си иде,него ќе одиме и со двајцата. Нема логика да влеземе во пролетниот дел само со еден напаѓач,тоа е катастрофа.А со Џеко ќе го имаме најјакиот напад можда у Европа


Рибери..........................Робен
...........Џеко............Гомез.......

Иако нема да ги игра двајцата од еднаш,али рачунајте дека големи се шансите еден од овие четворица често да се повредува,такашто ќе немаме проблем
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom