Фан Клуб: Баерн Минхен

.

  • .

    Гласови: 7 87,5%
  • .

    Гласови: 1 12,5%

  • Вкупно гласачи
    8
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

Ace CFC

KTBFFH
Член од
15 октомври 2009
Мислења
362
Поени од реакции
22
Не мојте за ваш тим да си навивате и сеа против нас сте :pos2:Од навивачи на Баерн прифаќам секаква критика и провокација, но од лузери ко вас НЕ ! :smir:
нејќам да се карам ама ке ви казиме кој се лузери сабота ке ви го закацит уш еднас тери
 
Член од
10 март 2010
Мислења
248
Поени од реакции
34
http://www.manutd.com/default.sps?pagegid={F9E570E6-407E-44BC-800F-4A3110258114}&newsid=6647739

poglednete go videoto izgleda deka povrdata na rooney e poseriozna
 
D

D_NazGUL

Гостин
Вратете за 99!

Ах колку ми беше мерак. Одлична игра, одлично залагање и одличен резултат. Браво! Конечно да не ги прати среќа тоа црвените ѓаоли! конечно да се види дека немаат појма од фудбал! :vozbud:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Кејф ми се направи, што изгуби манчестер. Браво : )
 
Член од
27 март 2007
Мислења
735
Поени од реакции
316
Еден еден разочаран навивач на Манчестер што го сретнавме вчера на железничка


:pos2::pos2:
 

Кантона ис Бек

Mиљонерче
Член од
23 февруари 2010
Мислења
1.385
Поени од реакции
905
Ах колку ми беше мерак. Одлична игра, одлично залагање и одличен резултат. Браво! Конечно да не ги прати среќа тоа црвените ѓаоли! конечно да се види дека немаат појма од фудбал! :vozbud:
Доста глуп муабет, исто е како да речеш дека Баерн нема врска од фудбал кога ќе загуби, ама сигурно си доста исфрустриран така да:tapp:

Кажав и вчера, сосема заслужена победа на Баерн, повеќе ја посакуваа победата и на крајот ја остварија. Се надевам на одличен натпревар и на Олд Трафорд и нека победи подобриот:smir:
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
Сите се надеваме, јас лично сум убеден дека ќе е еден од оние класици за паметење што ќе се вртат и по 10 години :smir:

Бај де веј - вБомел го одиграл 100тиот натпревар во Европа синоќа. Конгречулејшнс :helou: За реваншот да се пазат од жолт за евентуално 1/2финале треба вБомел, Прањич и Бадштубер. Мислам ништо страшно...

Сека ќе биде тешко да се вратиме во нормала за Шалке... многу важен натпревар а 100% сум сигурен дека нема да го одиграме на ниво... што знам тешко се враќаш во нормала после вакви натпревари... пораз не доаѓа во предвид...
 
Член од
31 март 2010
Мислења
2
Поени од реакции
0
Naj ubav poklon za rodenden dobiv vcera ,a za toa se pogrizija RIBERY I OLIC dzverovite :)) svaka im cast :))
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
Naj ubav poklon za rodenden dobiv vcera ,a za toa se pogrizija RIBERY I OLIC dzverovite :)) svaka im cast :))
Закон. И секако велком араунд ако си навивач на Баерн добредојде и во фан клубот :helou: :fcb: :red_sharks:
 
Член од
31 март 2010
Мислења
2
Поени од реакции
0
Па вчера заедно бевме кај Филе,сега не знам кој си ти од цела екипа :)
 
D

D_NazGUL

Гостин
Доста глуп муабет, исто е како да речеш дека Баерн нема врска од фудбал кога ќе загуби, ама сигурно си доста исфрустриран така да:tapp:

Кажав и вчера, сосема заслужена победа на Баерн, повеќе ја посакуваа победата и на крајот ја остварија. Се надевам на одличен натпревар и на Олд Трафорд и нека победи подобриот:smir:
Де бре неможе чоек да си фати сеир више. :wink:
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.691
Поени од реакции
11.093
Честито победа :wink: се гледаме на реванш.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom