Фан Клуб: Баерн Минхен

.

  • .

    Гласови: 7 87,5%
  • .

    Гласови: 1 12,5%

  • Вкупно гласачи
    8
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.678
Поени од реакции
43.581
Според твојава логика, Калчо фудбалот е подобар од англискиот бидејќи Интер на гостински терен му одржа лекција на тогаш, првопласираниот тим во Англија ? :tv:
второ... :smir::smir:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.795
Поени од реакции
44.265
второ... :smir::smir:
Значи убаво напишав јас, тогаш првопласираниот тим во Англија, они првото место го загубија по мечот со Интер, кога изиграа нерешено со Блекбурн.
 
Член од
18 март 2010
Мислења
375
Поени од реакции
11
Cestitki za Baern/Fanovite :smir:

ne me ni cudi sto izgubija Man Utd sekogas igraat so dolgi topki i davat posrani golovi so 2 dodavanja! :)
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.678
Поени од реакции
43.581
Значи убаво напишав јас, тогаш првопласираниот тим во Англија, они првото место го загубија по мечот со Интер, кога изиграа нерешено со Блекбурн.
Ма пак беа втори,имаа меч помалце :pos2:

ОК,јас грешка сум прочитал :):):)

Cestitki za Baern/Fanovite :smir:

ne me ni cudi sto izgubija Man Utd sekogas igraat so dolgi topki i davat posrani golovi so 2 dodavanja! :)
Без навреда,ама не знам кој даде посрани голови денеска..
 
F

fantomX

Гостин
Боби[Мкд];3440061 напиша:
Ne brat, nema vrska so Chelsea ili Manchester, fintata e shto nikoj ne go gleda Baern(normalno, go nema na TV) ili drugite bundesligashki natprevari i site se meshaat so bundes vs calcio...
Како бе го нема, само јас сум приметил дека на Евроспорт 2 има по 5-6 утакмици неделно?
 
Член од
10 јули 2009
Мислења
1.543
Поени од реакции
197
Fala za cestitkite
Prezadovolen sum so pobedata zatoa sto najdovme sila za da go svrtime rezultatot i toa bes motorot Shfajni i strujata Roben.Nemam koment za Demikelis kolku so e dobar tolku e i los na covekov mu fali samodoverba.
I man... ne zasluzi da izgubi no i nie ne zasluzivme da idigrame remi
SE NADEVAM NA PLASMAN
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.280
Поени од реакции
17.959
Значи ми го наполнивте срцево. Браво за Олиќ и наредна утакмица Гомез прва постава дечкото влезе денеска и цела екипа се размрда:)
Честито победа:)
 
Член од
10 јули 2009
Мислења
1.543
Поени од реакции
197
Da no vo nekoj gradovi kablovskete ne facaa eurosport 2 ili pa super sport 1-2
No:toe:

I da ne zaboravime Bavarcite go zapalia studioto (kanal5) alal da im e ne sum videl nekoa navivacka grupa take da naviva vo studio:vozbud::vozbud::vozbud:BAVARSKITE FANOVI TAKA NAVIVAAT:vozbud:
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Многу јака игра во второто полувреме.
Искрени честитки, се радував како Јуве да победи.:toe:
 

ЧЕНТО

Претседник
Член од
27 јануари 2007
Мислења
8.239
Поени од реакции
4.839
ДЕКА ЖИВЕЕМЕ ВО ИСТОРИЈА!!!
Е ЗАТОА...........:baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh:
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.998
Поени од реакции
5.626
За Супер Спорт албанските ретко и кај има, ама Евроспорт 2 да нема ме чуди. :toe:
На најголемиот кабелски оператор во Скопје, Телекабел, Eurosport 2 почнаа да ја прикажуваат дури пред еден-два месеци... :toe:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom