Фан Клуб: Баерн Минхен

.

  • .

    Гласови: 7 87,5%
  • .

    Гласови: 1 12,5%

  • Вкупно гласачи
    8
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
10 март 2010
Мислења
248
Поени од реакции
34
bild.de ne se ic seriornzni ne im veruvajte :)) pa pocekajte use malce be ke doznaeme dali ke ostane ili ke zamina strpete se use 2 nedeli a so se odnesuva do cetvrtfinale sakam da padneme so Arsenal :)) spored mene najlesni se a samo barca da ne ni padne tek u finale se gledame so niv :))


BAYERN FUER IMMER IM HERZEN !!!! STERN DES SUEDENS !!
 
Член од
10 јули 2009
Мислења
1.543
Поени од реакции
197
Sporet iminjata na igracite Bordo se najslabi
Predosecam deka nekoj od Angliskite timovi ce ni padna (Posleden pat so anglicanive smo igrale pred 5 sezoni Chelsea):toe:
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
Ај едно мало интермецо до колењето во кое се надевам ќе може да уживам вечер (во релаксирана атмосфера нормално) :tv:

Робен вчера станал татко - по втор пат :helou: Жена му Бернадин ја родила малта Лин. Не сакале да знаат дали е машко или женско до крај :smir: „Пресреќен сум. Сега имам вистинско минхенско дете“ изјавил Робен. Инаку го има уште 22 месеци стариот Лука.

Па нека му е со среќа секако. Браво мајсторе и само така напред cheers:

Денеска сме немале тренинг официјално. Само и покрај тоа Олиќ и Рибс долшле. Некој едноставно не сакаат да изгубат континуитет - браво.
 
M

Mario Gómez

Гостин
Нека му е живо и здраво на Робен детето, ќе наздравам вечер за него.:пијампиво:
 
Член од
10 јули 2009
Мислења
1.543
Поени од реакции
197
Neka mu e zivo i zdravo deteto pa se nadevame deka sega ce bide pomotiviran:smir:
 
Н

'Никола'

Гостин
Neka mu e zivo i zdravo deteto pa se nadevame deka sega ce bide pomotiviran:smir:
Нека е живо и здраво. За помотивиран мислам дека од колку што е, не можи повеќе, ќе треба да го прогласиме за вонземјанин ако почни уште подобро да игра.:)
 
Член од
10 јули 2009
Мислења
1.543
Поени од реакции
197
Нека е живо и здраво. За помотивиран мислам дека од колку што е, не можи повеќе, ќе треба да го прогласиме за вонземјанин ако почни уште подобро да игра.:)
:pos2::pos2::pos2:Imas pravo:pos2::pos2:


Bayern ponudil 15 miliona za Leonardo Banucci igrac na Bari (nekojsi talent go sledele mnogu golemi ekipi juve,milan,inter...) nastapil i za Italjanskata reprezentacia
 
M

Mario Gómez

Гостин
после Тони и скапаниот Одо, нејќам појше жабари во Баерн.:nenene:
 
F

fantomX

Гостин
Боби[Мкд];3400603 напиша:
после Тони и скапаниот Одо, нејќам појше жабари во Баерн.:nenene:
Арен беше Лука Пони бе, не знам што очекувал Баерн појќе со купување на 30-годишник. И тоа од Серија А во Бундес.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.678
Поени од реакции
43.585
Торпедо имал нешто проблеми со интернетот дома,ми кажа некни на фб :):):)

btw. И јас ве сакам вас у 1/4 финале :)..и нека му е живо и здраво детето на РоББен10
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
Торпедо имал нешто проблеми со интернетот дома,ми кажа некни на фб :):):)

btw. И јас ве сакам вас у 1/4 финале :)..и нека му е живо и здраво детето на РоББен10

Аааа добро добро се насеќиравме да не имал единици на школо па да не му даваат нет дома :smir:

И штом вака се сакаме у 1/4 финале да им се јавиме да средат... Море стварно одамна немаме играно со англиска екипа... :helou:
 
M

Mario Gómez

Гостин
Се слушнав со торпедо денес, рече дека ќе пишел, немал интернет.:toe:

Па да го ебам, клубот пред се, ќе појде од кај другар ќе пише, или од нет-кафе!

Инаку Робен нека се пази, слушам од НАСА ќе го земале на тестирања...:pos2:
 
M

Mario Gómez

Гостин
И официјално, ЦСКА Москва ја посакувам за противник за 1/4 финалето.
 
Н

'Никола'

Гостин
После сето ова што го видов, јас Штудгард ги посакувам, и ништо чудно и тие да изненадат.:)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom