Фан Клуб : Баерн Минхен

  • Креатор на темата 'Никола'
  • Време на започнување

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.656
Поени од реакции
14.512
Не претерувај бе, не играме со Еуромилк!
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Добро, ако ви е незгодно вам да кажете дека ќе има силовање ,тоа е веќе друга работа.А фала богу дека ќе има.

Или пак негувате пријателски односи со фан клуб Хаос оф Манчестер ?
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
После ждребот бев прилично сигурен дека ќе ги згазиме по сите стандарди. Како што се ближи 20:45 имам се повеќе и повеќе некое безвезно чувство дека ќе пружат отпор ко да нема утре...

Пеп е сега најзапрашан - би требало тактички да го збрише мулево од Манчестер. Видовме дека можеме и тактички да одиграме како втората со Арсенал кога отидовме на сигурно без никакви ризици. Ама не ги заборавајте и првите 15 минути во Лондон - можеше многу да си го отежнеме животот да не беше Ноер.

Макс сконцентрирано од прва минута и би требало да може да ја решиме уште во првата.
 
M

Mario Gómez

Гостин
После ждребот бев прилично сигурен дека ќе ги згазиме по сите стандарди. Како што се ближи 20:45 имам се повеќе и повеќе некое безвезно чувство дека ќе пружат отпор ко да нема утре...

Пеп е сега најзапрашан - би требало тактички да го збрише мулево од Манчестер. Видовме дека можеме и тактички да одиграме како втората со Арсенал кога отидовме на сигурно без никакви ризици. Ама не ги заборавајте и првите 15 минути во Лондон - можеше многу да си го отежнеме животот да не беше Ноер.

Макс сконцентрирано од прва минута и би требало да може да ја решиме уште во првата.
Ne zaebavaj kakov otpor moze da pruzi Junajted. Prv pat ne me fakja nikakva nervoza pred natprevar vo nokaut faza. Bezbroj problemi imaat oni, odbrana prespora, ako go parkiraat avtobusot ushte povekje ke go jadat, ako napadnat ke go jadat. Nashiov sreden red ke ima field day so nivniot, u napad dvajcata ubedlivo najdobri igraci Mata i RvP ne im igraat. Pep takticki e superioren duri i so poslab tim bi go nadmudril Mojsie. Gubeshe kako magare od CIty i Liverpool ne me zafrkavaj. Gigs ako igra kejf, ke go izedat nashive. Napad samo da ne se ispromashuvame i super ke e. Najlosoto scenario so moze da se desi vecer e da pobedime samo eden razlika, podolu od toa ne moze.
 
P

pepito*

Гостин
Каква лекција ќе му биде оддржана вечер на Мојс, срамота е да се сомневате во тренерот што го имате. Да бев на ваше место од пред време ќе се опијанев.
 
M

Mario Gómez

Гостин
Каква лекција ќе му биде оддржана вечер на Мојс, срамота е да се сомневате во тренерот што го имате. Да бев на ваше место од пред време ќе се опијанев.
Tochno, decava od United se isplasile. Ako se igra so dve topki moze gol da dadat, a prvava doma ke si ja zememe. Tuka kaj so sum u 15 minuti pred polnokj ke pocne utakmicata, 6pack Paulaner i drvo ke bidam do togash. GGMU :D
 

ЧЕНТО

Претседник
Член од
27 јануари 2007
Мислења
8.239
Поени од реакции
4.839
Каква лекција ќе му биде оддржана вечер на Мојс, срамота е да се сомневате во тренерот што го имате. Да бев на ваше место од пред време ќе се опијанев.
Хахаха,добра ти е идејата за пиењето :DD



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

ЧЕНТО

Претседник
Член од
27 јануари 2007
Мислења
8.239
Поени од реакции
4.839
Tochno, decava od United se isplasile. Ako se igra so dve topki moze gol da dadat, a prvava doma ke si ja zememe. Tuka kaj so sum u 15 minuti pred polnokj ke pocne utakmicata, 6pack Paulaner i drvo ke bidam do togash. GGMU :D
Кај си отиден ти? :D Да не си по Гиндоган отиден? Игорче те бара,ќе те стигне раката :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
19 септември 2009
Мислења
5.081
Поени од реакции
4.932
Вечер сте имале тренинг гледам :), инаку јас да сум на местно на Мојс не би истчувал на терен и 3:0 за вас и чао пријатено да не ббидне поголема брука :)
 
Член од
14 март 2013
Мислења
2.875
Поени од реакции
8.678
И јас лупнав една првоаприлска на фб, ама не е дотолку лесна бе луѓе. :D
Сепак играме со Јунајтед.
Тешко ќе биде да ги тепаме 10 разлика. :D
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Робери можда против Смолинг и Бутнер(знак прашалник е се уште кој ќе бидат среќниците).:pos::pos::pos:










 

Kajgana Shop

На врв Bottom