Фан Клуб : Баерн Минхен

  • Креатор на темата 'Никола'
  • Време на започнување

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.662
Поени од реакции
14.536
Ја би Барса, сигурен сум дека со нив помалку би имале проблеми отколку со Реал или ПСЖ. Лани ги убивме физички, а тоа е нешто што ни 10 Меси не можат да го заменат во најдобра форма. Плус и Пеп е сега тука, ги знае како дишат
 

ЧЕНТО

Претседник
Член од
27 јануари 2007
Мислења
8.239
Поени од реакции
4.839
Робен само у дрес изглеа ко нормален човек,вака у ова блузониве изглеа ко пациент од леукемија што боледува,не дај боже.....

И Крос го очекувам наскоро со потпис...

У Петок све,само не Реал....Таква нервоза можам да трпам само ако е финале.....
 
Член од
14 март 2013
Мислења
2.875
Поени од реакции
8.678
На големо се пишува дека е договорен Дракслер за во 2015.
 
Член од
5 мај 2013
Мислења
1.239
Поени од реакции
1.440
Робен само у дрес изглеа ко нормален човек,вака у ова блузониве изглеа ко пациент од леукемија што боледува,не дај боже.....

И Крос го очекувам наскоро со потпис...

У Петок све,само не Реал....Таква нервоза можам да трпам само ако е финале.....
Хахаха, уште пред да го дочитам постот кликнав ми се допаѓа. :pos:
А и во право си.
 

ЧЕНТО

Претседник
Член од
27 јануари 2007
Мислења
8.239
Поени од реакции
4.839
На големо се пишува дека е договорен Дракслер за во 2015.
А вака некој за у одбрана се шпекулира....?

И ова 2015 ми е чудно малце,којзнае до тогаш што ќе биде...
 

ЧЕНТО

Претседник
Член од
27 јануари 2007
Мислења
8.239
Поени од реакции
4.839
Реал и Барса ќе бидат многу јаки противници,и мислам дека е рано со нив у четврт-финале....

Останативе свеедно...

Со Челзи знам само ќе се нервирам коа ќе го паркираат тоа тролејбусот,ама мислам дека немаат така организирана средина и одбрана ко у 2012...Такада можеме у 2 утакмици без проблем да ги отпаднеме...[DOUBLEPOST=1395347021][/DOUBLEPOST]Интересен податок...

Во Сабота,ако Баерн победи а Дортмунд и Шалке не победат тогаш сме повторно официјално германски шампиони!!!!!

GUARDIOLA RAUS!!!! FUCK YOU,YOU SPANISH CUNT!!!

KOAN GUARDIOL!!!! NON PASARA!!!
 
Последно уредено:
Член од
5 мај 2013
Мислења
1.239
Поени од реакции
1.440
Не знам зошто, али ми се гледа Баерн - Манчестер. :icon_lol:
А и Ретровизор погоре убаво кажа. Првиот дел на реченицата се оствари, остана уште вториот. :LOL:
 

Jaqen H'ghar

Faceless man
Член од
25 март 2009
Мислења
1.077
Поени од реакции
1.272
Нека ни се паднат Манчестер, Пеп да си тестира тактики на нив :icon_lol:
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
Немам никакво претчуство за денес.

Со вакви кваилтетни екипи не се секавам да било едно 1/4 финале на ЛШ. Ниедна нема за украс екипа, или се работи за големо име или за одлична екипа. Буквално се може да се случи кои и да ни се падне.

Посакуван противник: МанЈу. Иако треба да се внимава што се посакува, сепак ако се оди како што треба, би требало да сејебеме лошо ако се паднеме.

Од другите буквално сеедно ми е.

Атлетико - крајно незгодни, може да се случи ние да се подопуштиме малку и после да се чудиме.
ПСЖ - јаки се и компактни, мотивирани ќе се да се покажат и да влезат во 1/2 финале.
Дортмунд - неќум со овие, сакам да има шанса пак да има 2 германски екипи во 1/2 финале. Повредени-вака-така, со нас ќе си ископаат од под нокти да поминат...
Челзи - што да мислам за овие не знам. Пеп вс Мурињо ќе е во фокусот ако се паднеме. На хартија сме појаки и би требало да ги поминеме, ама Мурињо во секој момент е во состојба да извади од џеб некоја од тие деструктивните тактики да ти се сосере и после ќе кинеме нерви до 95та во реваншот...
Барса и Реал - just too early...
 

spaso

Search Pretty Girls from your city for night
Член од
5 септември 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
779
BAYERN - PSG .... POZZ :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom