Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.065
Поени од реакции
666
Многу се нервирам, коа ке речете Млади! Неискусни! Деца! ЕПТЕН!

Ако ти беше тоа смислата...
Абе Зоки бе ,не давај заклучок пред време.Некој спомна НЕИСКУСТВО?...баш во права смисла се млади,незнам оти се нервираш,
треба да се гордееш со тоа.Ако не ние кој ке се гордее со својот тим,некој кој има 50-годишњаци на теренот?
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Абе Зоки бе ,не давај заклучок пред време.Некој спомна НЕИСКУСТВО?...баш во права смисла се млади,незнам оти се нервираш,
треба да се гордееш со тоа.Ако не ние кој ке се гордее со својот тим,некој кој има 50-годишњаци на теренот?
Не ме сваќај погрешно.. али коа ке спомне некој тоа МЛАДИ или сл, знае дека греши а тресе глупости. Пример, читам вчета у ФА Премиер еден пишал „ Ех, јас коа викам со деца нема титула “ ЛОЛ!
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.065
Поени од реакции
666
Не ме сваќај погрешно.. али коа ке спомне некој тоа МЛАДИ или сл, знае дека греши а тресе глупости. Пример, читам вчета у ФА Премиер еден пишал „ Ех, јас коа викам со деца нема титула “ ЛОЛ!
Абе кој ги тркала таквите,мене најмалку ми е важно нивното мислење,а тоа МЛАДИ во никој случај го немам злоупотребено и не ни мислам,барем за мене ти кажувам,така да уживај си и да гледаме напред...bilo je pa proslo НЕМА ОТКЖУВАЊЕ позз
 

king24

Pirat
Член од
8 ноември 2007
Мислења
147
Поени од реакции
2
Ако се млади не значи дека се неискусни што се случи против милан во лш и тогаш беа млади али ги тепаа иако беа поискусни од милан али не беа способни да се справат со помладите и затоа изгубија. Млади се и искусни али треба барем уште еден или двајца играчи на некои позиции кои што ќе им даваат поголема самодоверба.
 

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123
Факт е дека топката не сакаше да влези,се согласувам со сонне,таков сличен натпревар беше во лигата на шампионите пред 2-3 год дома против ЦСКА Москва...ајде млади се дечкиве ке им простиме нели??? позз
точно - апсолутно компарирам со тој меч - и голот што го дадовме влезе ко насила .
ама ајде петто коло помина - долга е сезоната !

Ако се млади не значи дека се неискусни што се случи против милан во лш и тогаш беа млади али ги тепаа иако беа поискусни од милан али не беа способни да се справат со помладите и затоа изгубија. Млади се и искусни али треба барем уште еден или двајца играчи на некои позиции кои што ќе им даваат поголема самодоверба.
ќе биде - од проста причина што сите се познаваат добро , немало драстични промени во кадарот : никогаш немало три - четири нови играчи па да ги чекаме да се адаптираат , финатата е што тренерот на хул поставил тактика : играа со 9 во дефанзива и пуцаа , што да ви кажам и не ме изненади - ама имаа резултат на измисленото .
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
NEMOZE OVA DA SE PROSTI
POBOLEN PORAZ OD OVOJ NEZNAM DALI SME IMALE :s
OD NOV PREMIERLIGAS DOMA I TOA SAMO 2R TIM I KOJ?
HULL TOOP SEA NEK OSVOJAT DAJ BOZE I DA GI TEPAAT I MAN I CELZI I SITE ALI NEMA DA SE ZABORAI PORAZOV :(:nesum:
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
NEMOZE OVA DA SE PROSTI
POBOLEN PORAZ OD OVOJ NEZNAM DALI SME IMALE :s
OD NOV PREMIERLIGAS DOMA I TOA SAMO 2R TIM I KOJ?
HULL TOOP SEA NEK OSVOJAT DAJ BOZE I DA GI TEPAAT I MAN I CELZI I SITE ALI NEMA DA SE ZABORAI PORAZOV :(:nesum:
Тука имаш право. Овие бодови се битни! Се надевам дека нема да се повтори пак истата песна со некој ваков тим.:nenene:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
ного слабо играјаате вчера , се гледаше од почетоко дека немате желба за победа
 
Член од
16 јули 2008
Мислења
40
Поени од реакции
4
Momci ve molam samo nemoj da ja spominjate taa utakmica so CSKA posto zivotot mi se skrati za najmalce 5-6 god togas a ne planiram mlada da umram :))
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Инаку информација за сите Арсенал Фанови.

На денешен ден Арсен Венгер дојде во Арсенал пред 12 години.

Ова е негов роденден, како препороден човек!

ДА ЖИВЕЕ ВЕНГЕР!:vozbud:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom