Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Epa stom mn ima 700 i se u minus a nie 300 a so profit
neznam so se zamarate a minus kje sme koga se gradeshe tolkav stadion
ali odlicno raboti i organizira profesorot so ne se ni primetue minusot :helou:
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Epa stom mn ima 700 i se u minus a nie 300 a so profit
neznam so se zamarate a minus kje sme koga se gradeshe tolkav stadion
ali odlicno raboti i organizira profesorot so ne se ni primetue minusot :helou:
Епа, најдовме попаметна работа, а не да се замараме дали Манчестер тепал у Карлинг, и дали Погатец добил црвен.. нели?:tapp:
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
ABE OK NE SE ZAMARAV SO TOA TUKU SAKAV DA GUBAT
A BTW SUPER E TOA SO NI SE VRAKJAAT NASRI I CLICHY A I SILVESRE KJE BIDE NA KLUPA I KJE MU DAE SANSA ZA DEBI OCIGLEDNO
PA SE NADEVAME IDEME NA POBEDA :)
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Море,не треба да се замарате со такви.
Модераторот ке го избрише..::)
Еве ви уште еден клип....
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211

Ова нешто, што највеке сакам да го гледам. На вакви моменти полудувам. Ова беше решавачки меч, кога се тепавме за 4/5 место со тотенхем пред 3 год. Без анри се до 86, а во 88 дае гол!

Незнам за вас, али атмосферава, голот... лудило!
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Ова беше тој меч коа Давидс постигна педерски гол со кој поведоа евреите па мораше да влегува анри да ја реши работата...
Да! Двајца, се жалеа на повреда.. а овој не ја стопираше играта :)
 

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123
Ова беше тој меч коа Давидс постигна педерски гол со кој поведоа евреите па мораше да влегува анри да ја реши работата...
го гледав со другарче ( за утд е :) ) и рече детето - тиери и типично за него , негов голе ( гол што само тити знае да го постигне ) го знам мечов - педерчињата со педерски гол поводија - решавачкото беше со вест хем ( тогаш евреите го лапнаа од чеканите за нас завршија работа )

но овој момент го паметам од клупа и ги реши - тијери е легендата во нашите срца ( браво за клипчињава ):aplauz:
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
го гледав со другарче ( за утд е :) ) и рече детето - тиери и типично за него , негов голе ( гол што само тити знае да го постигне ) го знам мечов - педерчињата со педерски гол поводија - решавачкото беше со вест хем ( тогаш евреите го лапнаа од чеканите за нас завршија работа )

но овој момент го паметам од клупа и ги реши - тијери е легендата во нашите срца ( браво за клипчињава ):aplauz:
Оупс! Да, со Бес Хем беше решавачка, 2-1 тепаа мислам, Бенајун дае.. и после се вадеа демек подметнале лоша храна, се труеле! :pos2:
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
496
Поени од реакции
27
- решавачкото беше со вест хем ( тогаш евреите го лапнаа од чеканите за нас завршија работа )
Токму така ни помогнаа чеканите мегутоа ако се секаваш и ние им вративме на услугата....кога се бореа за опстанок....:wink:
позз
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom