Факултет за Електротехника и информациски технологии

Зајче

Бело, и тоа!
Член од
13 септември 2008
Мислења
3.439
Поени од реакции
3.945
Да ве прашам ... кај треба да отидам за да сменам паралелка????
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
Да ве прашам ... кај треба да отидам за да сменам паралелка????
Горе на студентски прашања... треба да напишеш молба со образложение зошто сакаш да се префрлиш да залепиш таксена марка од 50ден. и да им ја предадеш молбата, ама незнам колку ќе бидат љубезни да те префрлат.
 

СрбоЛегенда

Сами против свих
Член од
24 декември 2008
Мислења
2.694
Поени од реакции
123
Горе на студентски прашања... треба да напишеш молба со образложение зошто сакаш да се префрлиш да залепиш таксена марка од 50ден. и да им ја предадеш молбата, ама незнам колку ќе бидат љубезни да те префрлат.

Здраствена причина ( со потврда од доктор и печат) или спортска ( потврда од клуб со печат, али важи само за прволигаши што се).

Остало врски.
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.103
Поени од реакции
5.759
Што просторија е Тмф 2? Цел четврток ми е таму... (ИКИ 1)
 
B

BBlisto

Гостин
Леле, оној новион асистент по математика е...не знам, нема зборови...златна Сања...само толку ќе кажам...
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Леле, оној новион асистент по математика е...не знам, нема зборови...златна Сања...само толку ќе кажам...
Добро зошто, ЗОШТО го примаат секој и секого за асистент?Уште па кога го замоливме да збори погласно па се истакна: На ПМФ предавав на 10 души па се слушало. Алооо спартанецу еден на 110 предаваш сега :tapp: BRING SANJA BACK!!!!!!
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
Добро зошто, ЗОШТО го примаат секој и секого за асистент?Уште па кога го замоливме да збори погласно па се истакна: На ПМФ предавав на 10 души па се слушало. Алооо спартанецу еден на 110 предаваш сега :tapp: BRING SANJA BACK!!!!!!
Чекај, кај отиде Санја? Се откажа или само привремено е ова?
 

Зајче

Бело, и тоа!
Член од
13 септември 2008
Мислења
3.439
Поени од реакции
3.945
Никогаш не сум пишувала молба, некој да ми помогне дали треба да назначам до кого е или само да пишам МОЛБА и да побарам тоа што сакам? :) :smir:
 

Capitano

...
Член од
24 октомври 2007
Мислења
1.344
Поени од реакции
137
Никогаш не сум пишувала молба, некој да ми помогне дали треба да назначам до кого е или само да пишам МОЛБА и да побарам тоа што сакам? :) :smir:
Во овој стил нешто ...само те молам немој да згрешиш па да се отпишеш :icon_lol:

molba.jpg
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Чекај, кај отиде Санја? Се откажа или само привремено е ова?
Не бе тука си е, само што овој го примиле наводно на последниот совет и од денес почнува :)
 
Член од
5 јуни 2008
Мислења
3.632
Поени од реакции
5.724
Дали тоа Верка ќе не снабди со својот премногу ценет учебник по физика недела пред колоквиум, или по колоквиум? :tapp:
 
Член од
17 септември 2010
Мислења
20
Поени од реакции
1
Ке може ли некој да ми каже како се движат квотите за електро, поздрав.
 

Mainframe

Mr.Goodkat
Член од
14 јануари 2008
Мислења
336
Поени од реакции
30
Добро зошто, ЗОШТО го примаат секој и секого за асистент?Уште па кога го замоливме да збори погласно па се истакна: На ПМФ предавав на 10 души па се слушало. Алооо спартанецу еден на 110 предаваш сега :tapp: BRING SANJA BACK!!!!!!
Изгледа Сања ти го прочитала постот за паузите па се налутила :)

Инаку идиоти имало, има и секогаш ќе има, за жал. Мал совет за физика и математика: во сите паралелки НЕ се решаваат истите задачи на аудиториски. Можете да соберете материјали од познаници од други паралелки и да направите поголем фонд на решени задачи. Ова особено важи за физика затоа што секогаш физичарите дават ист колоквиум за цела генерација, додека математичарите знаат да забушават и да си терат секој по свое
 

Kajgana Shop

На врв Bottom