Факултет за Електротехника и информациски технологии

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.152
Поени од реакции
5.918
Замолувам некој постар колега ако сака да каже како е втора год на ИКИ? Се јаде?
Заебани професори? И бај д веј бабата не требаше да е во пензија?
Ееее требаше, ама очигледно и е поубаво на факс отколку дома... Леле греота ИКИ 2. Место најдобрата професорка (Бучковска) овојпат ќе ја имаат најлошата... :nesum:
 

BoogieMan

#%$!
Член од
24 август 2006
Мислења
364
Поени од реакции
19
Ееее требаше, ама очигледно и е поубаво на факс отколку дома... Леле греота ИКИ 2. Место најдобрата професорка (Бучковска) овојпат ќе ја имаат најлошата... :nesum:
Old Skul, има негде распоред за кој у која група е? Пошто ако сум у ИКИ 2 одма идам у 1.

Успут може ли уопште да ме преместат сеа?
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.152
Поени од реакции
5.918
Old Skul, има негде распоред за кој у која група е? Пошто ако сум у ИКИ 2 одма идам у 1.

Успут може ли уопште да ме преместат сеа?
Па нема распоред, али ИКИ 1 и 2 ги прават според азбучен ред (исто како и прва година). Така да - YOU'RE FUCKED. (и инес исто :pos2:)
Ако можете префрлете се.
 

*Slash*

Comfortably Numb
Член од
31 јули 2008
Мислења
758
Поени од реакции
1.207
Некој збор за Колемишевска - Гугуловска д-р Татјана и Начевска - Настовска д-р Билјана? :smir:
 
Член од
15 септември 2010
Мислења
1
Поени од реакции
0
Ако утре не можам да дојдам за индекс, после каде можам да го подигнам индексот? фала однапред
 

RadE_Strongest

Field Marshal
Член од
31 март 2009
Мислења
665
Поени од реакции
334
Им се соопштува на студентите на Факултетот за електротехника и информациски технологии – Скопје, дека наставата ќе започне од понеделник, 20.09.2010 година.

15.09.2010,
Од Деканатот на ФЕИТ
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Факултетов почна да ме потсеќа на школото од кај што дојдов, тие така си спојуваа :icon_lol:
 

Гладиус

notusually
Член од
14 август 2008
Мислења
5.508
Поени од реакции
1.728
Факултетов почна да ме потсеќа на школото од кај што дојдов, тие така си спојуваа :icon_lol:
И кај нас на ПМФ од понеделник почнуваат предавањата:) Ни даваат малку луфта пред да не мрднат :smir:
 

Зајче

Бело, и тоа!
Член од
13 септември 2008
Мислења
3.439
Поени од реакции
3.945
Тие што сме презапишале предмет од прва, го слушаме предметот во групата во која сме биле??? Или ќе не вметнат и нас по списоциве?
 

DimceY

Jimmy
Член од
20 ноември 2007
Мислења
5.786
Поени од реакции
5.540
Тие што сме презапишале предмет од прва, го слушаме предметот во групата во која сме биле??? Или ќе не вметнат и нас по списоциве?
ќе има нови списоци.. барем така беше во мое време :) не гледам зашо сеа нешто би се сменило... а шо презапиша ако не е тајна :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom