Убиен е Осама бин Ладен!

  • Креатор на темата Syn
  • Време на започнување
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Особено делот околу очите... :tv:
А и брадат ич не му побелела за 10 години ... Едно влакно побело нема :tv:

Слушнав институциите за ментално заостанати ширум светот исто така славеле откако слушнале дека Американците слават за "убиството" на Осама.. :tv:
Не бре нема друга таква нација како Американците..
Povece od 1/4 od amerikancite veruvaat co teoriite na zagovor.Tesko e 1/4 od nacijata da ti bide retardirana.
 
Член од
5 април 2011
Мислења
334
Поени од реакции
142
Се чека моментот кога ГолемиотБрат и уште неколку, некоја вест нема да ја направат conspiracy theory...
Да не го убиеа, ќе имаше conspiracy theоries од типот на "абе Осама никад не ни постоел, осама е измислен" а сега кога веќе го убија ајде нова конспираси тиори - не е он.
 

Принцезичка

courage is contagious
Член од
12 декември 2008
Мислења
1.556
Поени од реакции
348
Povece od 1/4 od amerikancite veruvaat co teoriite na zagovor.Tesko e 1/4 od nacijata da ti bide retardirana.
Половина свет верува во теориите на заговор од проста причина што знаат дека власта увек лаже суши и се додека има доволно докази дека теоријата е возможна ( море каки возможна факт е) ќе веруваат, нешто што George Carlin го викаше мислење со своја глава.Немој да ми речеш дека веруваш во секој збор што ќе го кажат нашиве политичари и политичарите во целиот свет?
 

karan

бивш поет, плукач, вљубеник во слободата
Член од
31 мај 2006
Мислења
3.595
Поени од реакции
2.719
Povece od 1/4 od amerikancite veruvaat co teoriite na zagovor.Tesko e 1/4 od nacijata da ti bide retardirana.
Абе сите носат глава на вратот (И Осама имал пред да го убијат :D).. Некои ја користат за внесување храна(според сите испитувања околу 3/4) а некои одвреме навреме си дозволуваат и да мислат со неа (околу 1/4).

Ајдееее..... брејкинг њуз и кај нас..:pos2:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Следна експанзија на Call of Duty: Abbottabad, Pakistan :icon_bigg
 
С

Спенсер

Гостин
:pos2: Дека е убиен,нека идат на малите деца да им кажат :)
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
Причина еве им да се напушат а за Обама уште еден мандат
 

Kajgana Shop

На врв Bottom