Трилема околу мемориски картички

Член од
22 јули 2009
Мислења
107
Поени од реакции
32
Хммм.... у инфо пишува адреса Титис доо ул. Козара 68 1000 Скопје, каде е оваа улица? :toe::uvo:
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
12.479
Поени од реакции
4.918
Ми мириса само на деловни простории, не и продавница. Енивејз, провери па можеби и ќе имаш материјал за WEB продавници во Македонија :)
 
Член од
22 јули 2009
Мислења
107
Поени од реакции
32
Ми мириса само на деловни простории, не и продавница. Енивејз, провери па можеби и ќе имаш материјал за WEB продавници во Македонија :)
:nenene::nesum: најарно да расчепкам по други места...:toe:
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
12.479
Поени од реакции
4.918
Не велам дека не треба да купиш од нив. Само сакав да ти кажам дека најверојатно производот ќе го добиеш по пошта, плус ќе треба да платиш поштарина што во случај Скопје-Скопје за мал предмет би требало да биде помалку од 50 денари.
п.с. Плаќањето на производот се врши со помош на кредитна/дебитна картичка.
 
Член од
30 декември 2008
Мислења
131
Поени од реакции
20
Дали некој знае ако се форматира мемориската картичка, вирусите што претходно биле во неа ќе се избришат? Не сум баш по технологиите па затоа не ми замерувајте. Фала однапред :salut:
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
12.479
Поени од реакции
4.918
Дап. Ако форматираш на чист компјутер или под линукс, ќе се избришат вирусите. Доколку компјутерот е заразен, ќе си останат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom