Трансексуалност (општо)

Shakespear

Need moar drugs
Член од
25 јули 2015
Мислења
2.296
Поени од реакции
1.912
Прегледај го приврзокот 384001

...од 33 кандидатки за Мисс Порторико во имало три мајки и еден натрапник (интрудер) трансгендер Daniela Arroyo González, кој(а) со пенис меѓу нозе смачкан со фластер и простата, да докаже дека е повеќе женско од овие вистински жени кои имаат матка, а и вагина меѓу нозе!

Прегледај го приврзокот 384002 Прегледај го приврзокот 384003

доколку некој реши да спие со таква „жена“ во изгрејсонце ќе го види овој сурат и глумење лудило за женственост.
Прегледај го приврзокот 384004

иако нозете и колената ја издава дека е машко со пенис меѓу нозе, сепак шминката, фуставот и ставот ќе ја има улогата да ја зашемети Комисијата која треба да изгласа најубава мис универзум како преставничка од Порторико.

Прегледај го приврзокот 384006 Прегледај го приврзокот 384009

лично не можам да се изначудам на вакви девијации.

Прегледај го приврзокот 384011

... ако во горниот дел има пуштено долга коса и има насмевка со црвен кармин, тоа не значи дека нозете нема да ја изададат типиќни машки копита!

Прегледај го приврзокот 384012 Прегледај го приврзокот 384014

...со шминка све може да се постигне и со некој дополнителен естроген, ама простата и пенисот остануваат вечно!
Само љубомориш дека е поубава од тебе. ;)
 
Член од
4 октомври 2019
Мислења
441
Поени од реакции
723
Koga bev na brod vriese od trans.. mazi se iblekuvast kako zeni so periki I do den denes mi pisuvaat na fb... imase italijanski model officer najjak fraer na brodot se opi na edna zabava I rokase ist kako ovoj na slikite.... posle 2 dena si dade otkaz sam poradi booling od kolegite I poeqdi sram... a obicno lugeto od tajland mazite pola bea travestiti so periki tangi I psrloci nesto I filipincite.....
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.630
Поени од реакции
34.817

... таткото влегол во училиштето, т.е. во училницата каде ги учат децата од мали сами сексуално да се ориентираат и сами по желба да изберат во кој род спаѓаат без разлика од биолошкиот код што си го носат од раѓање, цела просторија со знамиња и ознаки на ЛГБТ и присутен персанал кој не дозволувал снимка на тоа што прават со новите млади генерации, највероватно наскоро ќе биде реалност и во нашите училници како следен чекор за влез во ЕУ.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.297
Поени од реакции
78.968
Супер, одвај го чекам денот. :motorce:
Одвај го чекаш денот кога на некој кој е облечен како машка курва, ќе му го скршат носот затоа што врцка помеѓу деца со газот и им чита срамотни приказни?
 
Член од
5 март 2023
Мислења
412
Поени од реакции
1.601
трансексуалец/трансексуалка е женски маж или машка жена? прашања кои ме мачат :eek: :facepalm::pos:
 
Член од
17 декември 2019
Мислења
1.707
Поени од реакции
2.998

... таткото влегол во училиштето, т.е. во училницата каде ги учат децата од мали сами сексуално да се ориентираат и сами по желба да изберат во кој род спаѓаат без разлика од биолошкиот код што си го носат од раѓање, цела просторија со знамиња и ознаки на ЛГБТ и присутен персанал кој не дозволувал снимка на тоа што прават со новите млади генерации, највероватно наскоро ќе биде реалност и во нашите училници како следен чекор за влез во ЕУ.
Ma ke vlezam sve ke pokolam
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.813
Поени од реакции
15.736
The standing hermaphrodite god of both sexes, a marvelous marble sculpture
Life-size dating back to the 3rd century AD, representing the character from Greek mythology, son of Hermes and Aphrodite, a theme repeated several times during narratives in Greek mythological literature.
The female statue is depicted lifting her dress to the waist and revealing her male sexual organ.
The specimen was found in the Pasqualoni vineyard in Monte Porzio Catone-Tusculum in 1781, in Colonna, Casale Ciuffa. It was acquired by Cardinal Scipione Caffarelli-Borghese and became part of his collection.
The statue is currently in the Louvre Museum.

 

Kajgana Shop

На врв Bottom