Траги по телото

Bacillus gagous

Biohazardous
Член од
21 јануари 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
168
Знам дека кога се во пашање траги по телото како последица на љубов одма ви текнува на шљивки ама не се само шљивките туку еве уште еден пример како се оставаат траги на телото
http://im.dumpalink.com/pics/eJe616Lu.jpg

И какви би биле реакциите кога тип со ваков грб ќе се избаци на плажа?:sekss::icon_lol:
 
Член од
11 февруари 2006
Мислења
1.744
Поени од реакции
0
Според мене е малце глупаво .. може било интересно до седмо или осмо одделение .. али веке мислам дека е срамно да носам шливка на врат од женската .. и јас сакам да касам :) и сакам да ме касаат али не на видно место .. ако се касаме со девојката тоа ќе биде меѓу неа и мене .. а не цел свет да види дека имам женска и дека се касаме
 
Член од
4 декември 2005
Мислења
49
Поени од реакции
2
Кога прв пат и направив шливка на бившата ми девојка беше сосем ненадејно. Си се љубевме и не ни знам кога и ја направив. Само знам дека видов како на нејзиниот врат се појави една црвена дамка која подоцна посина. А навистина не беше намерно. Побргу би рекол дека некој друг и ја беше направил претходно, отколку да поверувам дека јас бев кривецот, но пред да почнеме со нашата мала игра сигурен сум дека немаше ништо на белото и вратче! :)
Зато сметам дека не е добро постојано човек да е беле`ан ама еднаш, онака ненадејно, е секако пријатно изненадување, а понекогаш делува и многу секси!
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Bacillus gagous напиша:
Знам дека кога се во пашање траги по телото како последица на љубов одма ви текнува на шљивки ама не се само шљивките туку еве уште еден пример како се оставаат траги на телото
http://im.dumpalink.com/pics/eJe616Lu.jpg

И какви би биле реакциите кога тип со ваков грб ќе се избаци на плажа?:sekss::icon_lol:
Тие траги на телото сигурно не се од љубов направени..:icon_lol:
 

Bacillus gagous

Biohazardous
Член од
21 јануари 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
168
Па добро може не се директно односно само од љубов :love2:туку и од страст:sekss:, али кога девојка доживува оргазам:je: имаш афектна состојба на истата и последиците :hump:се ненамерни :angel1:али слични ко на сликата што ја приложив.
Нормално ова се избегнува со сечење нокти али сепак некои девојки сакаат да имаат подолги.
Ти сакаш подолги или пократки нокти да имаш?:kajg::icon_lol::kajg:
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
obozavam da grizam zensko posebno edna drugarka obozavam da ja grizam!!!
sea shlivki mi e GRRRRRRR odvratno ednash zamalce mi faleshe da udram edna devojka radi shljivka zatoa sho mene shljivka mi e gadno i odvratno na mene!!!
e sea isto taka obozavam da praaam shljivki MH HM MH koa ke pochnesh da cicash toa vratot :) ubaini neli
 
Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391
Многу е селски правење шљивки, гребаници, модринки и друг вид физички обележувања на тоа што се случувало меѓу двајца. Како да сака некој со експонирање на таквиот белег да и покаже на јавноста што правел, така мене ми изгледа. Без оглед кој е во прашање, тој што е обележен или тој што обележува на ваков начин, сеедно, за мене е тоа жива глупост и дефинитивно припаѓа само на сексуално неедуцирана и нереализирана популација.
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
Mandrak напиша:
Многу е селски правење шљивки, гребаници, модринки и друг вид физички обележувања на тоа што се случувало меѓу двајца. Како да сака некој со експонирање на таквиот белег да и покаже на јавноста што правел, така мене ми изгледа. Без оглед кој е во прашање, тој што е обележен или тој што обележува на ваков начин, сеедно, за мене е тоа жива глупост и дефинитивно припаѓа само на сексуално неедуцирана и нереализирана популација.
Abe dobro da..
ali kako bese onaa temata...
dali koga svrsuvate grebete, grizete bla bla, i sto mislite za toa. Ne znam dali se pobunija tamu bas:icon_lol:
 
V

Vlad II Draculea

Гостин
ThA-BiTcH напиша:
Abe dobro da..
ali kako bese onaa temata...
dali koga svrsuvate grebete, grizete bla bla, i sto mislite za toa. Ne znam dali se pobunija tamu bas:icon_lol:
Pa че киниш чаршави не да кољиш лујџе ебаго
 
Член од
20 февруари 2006
Мислења
12
Поени од реакции
0
Tragi po teloto...
pa ako se ima buren seks sekako ke ima i tragi hehehehe
jas nejkam slivki na vrat
megjutoa nekade na poskrieno mesto...no problem samo so usul sekako:icon_lol: :icon_lol:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.180
Поени од реакции
34.389
Првата употреба на пудра ми беше токму поради шљифка и тоа пред 2-3 недели. Ама шљифка - НАА! 100x100 пиксели! :pos:

Не ни знаев дека ми останала шљифка... Брат ми ме примети. :)

Мрзам шљифки. Незгодна работа, ама добро пудра покрива се.

„Излуштени” колена сум имал повеќе пати, ама тоа е не ме нервира толку колку шљифките.
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Еднаш имам имано шљивка, и тоа шљивка половина врат! Ни пудра не помагаше ... се шетав со шал ... екстра што беше зима, а и башка после тоа ми се згади типот и му раскинав. Иначе селска работа ми е ... неможе да е туку така од страст, едноставно ми е како дело за истакнување, а немам врска кој што би истакнал со тоа:lud:
Може би ми било малку симпатично на некој поинтимен дел од телото каде што ќе си ја видам јас, а и дечкото ако сака да се присети па и да го повтори актот:icon_lol: :je:
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Мене еднаш ме укаса една аждаја на вратот и тоа на сред лето. После тоа се праев џек и носев марама у јули месец за да не ми се гледа ”саатот” што ми го направи.

Вол! :cry:
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
Не бе нечини со здрав памет на некого да му нанесеш траги на телото и тоа на видни места...сега некогаш може да се случи у текот на сех неприметно во занес да гребнеш малку повеке или да каснеш малку повеке...ама не крвнички мислам дека треба да се има контрола над такви работи...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom