Топшоп производи - задоволни или не?

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Купивме летото и Пауер Џусер. Добар си е соковникот, ама кога ќе се уклучи, цела куќа се тресе.
 
Член од
16 август 2008
Мислења
3.293
Поени од реакции
637
Ако нешто вреди од Топ Шоп тоа се произодите кои се брендови на Студио Модерна (а не директно од Топ Шоп) т.е. Космодиск и Дормео.
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
ЛАЖГИ СО ОПАШКИ :tv:

Едитирано од модератор: Пишувај со нормален фонт и со црна боја на буквите.
 
Член од
16 август 2008
Мислења
3.293
Поени од реакции
637
I mean... :uvo:

Perfect Pushup - држачи за правење склекови




Цена за вас: 1.790,00 Ден.

Без разлика дали сега започнувате со вежбање или пак професионално се занимавате со спорт, Perfect Pushup е задолжителен дел од Вашата фитнес опрема! Со уникатен дизајн кој овозможува природно ротирање на рацете и рамената (до 90°) овие реквизити обезбедуваат правилно вежбање
и подобри резултати.
 

DonJas

Married and Happy
Член од
22 јуни 2008
Мислења
2.651
Поени од реакции
586
драпајне мадина... се е тоа фејк бе
 

Sally

Paranoid android
Член од
22 август 2008
Мислења
1.279
Поени од реакции
170
Имам Orbitrek Platinum, јас не го користам, мама и тато за џабе го купија кога стои в подрум...:toe:
 
Член од
12 февруари 2008
Мислења
323
Поени од реакции
4
многу не верувам во нив на саем имаше т.е се продаваа ножеви кој и железо сече а не се тапи сакав да земам но ги побарав тие со кои што демонстрираа не ми ги дадоа но верувам во производи кои што имаат повеке годишна гаранција а не како од топ шоп ако за една недела не сте задоволни вратетего производот а потоа кој те ебе
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
3.718
Поени од реакции
772
Го имам Џек ла Лејн пауер џусерот, задоволна сум премногу. Стааш јабука цела и ствано као на рекламана, така магично ти ја праи сок. Само лимуните коа ги стаам, мора да ја вадам кората, иначе све друго така цело се стаа. Али, секогаш мора да има нешто заебано, а тоа е чистењето. За да се исчисти, мора да се расклопи цел соковник и мамето да ти се расплаче со секој дел поединечно.:smir:
 

Justice for All

Tempus fugit
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.372
Поени од реакции
85
Го имам Џек ла Лејн пауер џусерот, задоволна сум премногу. Стааш јабука цела и ствано као на рекламана, така магично ти ја праи сок. Само лимуните коа ги стаам, мора да ја вадам кората, иначе све друго така цело се стаа. Али, секогаш мора да има нешто заебано, а тоа е чистењето. За да се исчисти, мора да се расклопи цел соковник и мамето да ти се расплаче со секој дел поединечно.:smir:
Исто и кај мене. Чистењето е смрт. Затоа и толку ретко го користиме сеа.
 
К

*Каталонец*

Гостин
Не верувам во овие дека се толку ефикасни, имам од многумина слушнато за некои производи дека се КрШ, дека не чинат , дека брзо се расипуваат и затоа НЕ ГИ КУПУВАМ овие производи.
 
Член од
27 септември 2007
Мислења
1.028
Поени од реакции
440
Топ Шоп = глупости! Неможам цело време да ги гледам на телевизија ме нервираат:tapp:
 

Дрндалче

...никад не запира...
Член од
11 јануари 2009
Мислења
837
Поени од реакции
338
леле како ме напиња тоа : ЗА САМО божем ке ти каже некоја ценичка смешна, тоа коа ќе ја ропне некоја цена да се чудиш, а све се глупости глупости глупости.... :tv:
 
Член од
27 април 2009
Мислења
217
Поени од реакции
13
Имам орбитрек за к*р не го бива , 3 контур перници се чуствуваш исто како да не спиеш на перница , за кречење тие едни како сунѓери и тие не ги бива обични сунѓери ги продаваат по луди цени , за слабеење за на стомак елите сауна или како беше се расипа за 1-2 месеци, и уште неколку работи на кој неможам да се сетам , мој заклучок е дека производите се катастрофални и зад се ова стои само еден добар американски ТВ РЕКЛАМЕН трик ништо повеќе...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom