Топшоп производи - задоволни или не?

Член од
2 ноември 2008
Мислења
146
Поени од реакции
15
Орбитрекот сега за сега брка работа, а мислам порано имаат купувано моиве од оние Никеј ножеви што беа плус ножица, до ден денес се остри цела колекција и сеуште добро си тераат
 
Член од
5 јуни 2012
Мислења
41
Поени од реакции
22
Јас па што и да купив или веќе расипано или ми се расипа за помалце од 1недела. Купивме 2 - 5 ин 1 sofa bed и ги пумпаме кога ќе видам едниот лепен одпозади со лепенка за лепење на душеци и се разбира им го вративме али пошто не враќаат пари земавме работи кои не ни требаа толку многу. Space bag исто така два дупнати ми се погодија. После купив една справа , како степерче беше не се сеќавам како се викаше битно справата беше за до 150кг , јас имам 50 и ја скршив за два дена, па после ми ја менуваа со иста таква ( као демек само оваа им била фалична ) и втората ми се скрши и од тогаш не верувам повеќе во производи од топ шоп ...
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.873
Поени од реакции
21.326
Јас ја имав купено пред многу години на Чак Норис справата за вежбање тотал џим или како се викаше, и ете ја супер си е и ден денес. Во глобала служи да да не ми се туткаат алиштата,ама битно служи, се нема расипано.
 

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.444
Поени од реакции
4.060
Дормео и контур перница. Да се отепаш од спиење.
 
Член од
17 јули 2010
Мислења
1.421
Поени од реакции
2.203
Space bag - и задоволна сум, ги користам долго време, и навистина немам проблем кога се селам :LOL:..
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.058
Поени од реакции
1.250
Бабами има космодиКС и за кур не вреди..
 
Член од
17 август 2012
Мислења
1
Поени од реакции
0
Сакам да купам соковник.Кој ке ми каже нешто за hurom slow juicer или за други соковници?
 
Член од
27 декември 2008
Мислења
1.546
Поени од реакции
703
Член од
19 август 2012
Мислења
23
Поени од реакции
13
Купив Relax and Tone, и врска нема со тоа што е прикажано на рекламата. Потоа купив Орбитрек Елит, и има некој резултати. Сепак, мислам повеќето производи од ТопШоп се глупости.
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
8.090
Поени од реакции
8.146
имаше уште една како топшоп, што се рекламира само на Тв да не знае некој како се викаше ?
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Дали некој има купено од топ-шоп Paint Zoom или Paint Bullet... и ако има како е задоволен? :)
 
Член од
4 август 2012
Мислења
158
Поени од реакции
57
Скоро на ТВ видов машинка за депилација Pearl. Наводно испуштала топлина и ги вадела повеќето влакната од корен и со текот на времето изретчувале.

Бидејќи сум ептен влакнест (а депилација со восок не доаѓа во предвид, подобро со шума на мене цел живот ќе бидам) се мислам дали да ја купам но прочитав доста лоши работи во врска со производите на темава. Има ли некој што има искуство со машинкава?

А, и друга работа, рекламата ја видов на српска телевизија. Можно ли е кај нас да ја нема во продажба?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom