Тина Тарнер

Ptolomej

Дрвен адвокат
Член од
7 август 2005
Мислења
1.725
Поени од реакции
969
Моментов кога темата е дупла и кога мр. @Ptolomej го пишува истиот коментар :ROFLMAO:

Инаку, ние од музика остај шо сме кул, секогаш сме на позор за излегување у сусрету за полесно гравитирање низ подфорумов. Пред да отворите тема за изведувач, скролнете низ темиве (странски изведувачи и македонски изведувачи) може некој пред вас ја поминал ерекцијата и иштавот кој ве зауздал за отварање на тема на одреден изведувач. Кис .
Ииии , да тибам руката , навистина пред 4 години имало ваква тема и на неа сум пишал сличен коментар :pos:. Абе кој ќе памти што сум пишал негде пред 4 години , незнам како воопшто го забележа ова :D .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom