Тело или фаца?

Што повеќе ве пали?


  • Вкупно гласачи
    598

marga_k

HONEY
Член од
6 март 2006
Мислења
347
Поени од реакции
5
:pos: ZA PRV DOJAM E VAZNO TELOTO T.E. FIGURATA A NORMALNO E DEKA NE TREBA I U FACA DA BIDE GROB!
 

GarDiaN

ФудБалЕрчЕ
Член од
16 февруари 2006
Мислења
465
Поени од реакции
19
poveke vazno mi e KARAKTER odosto telo i faca ( sepak da ne e pa ****)
 

Ece

*Sunshine*
Член од
7 јули 2006
Мислења
2.567
Поени од реакции
47
marga_k напиша:
:pos: ZA PRV DOJAM E VAZNO TELOTO T.E. FIGURATA A NORMALNO E DEKA NE TREBA I U FACA DA BIDE GROB!
Се согласувам.:bravo: Најважно е да имаш убава фигура, ама важно е и да имаш убава фаца. Јас кога би бирала едно, би избрала убава фигура.:)
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
152
Prvin koga ke zdogledas nekoj go gledas vo faca pa posle po teloto taka da za mene facata e pobitna (znaci ne i krajna) od teloto
 

SWEDEN

38ca ama nikoj ne verue
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.531
Поени од реакции
34
Faca , telo se prai faca potesko... sto ubavi ima debelki zenski simpaticni lepotici u faca ... plus koa ja prskash u faca na kraj poubav e filingot
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
се разбира битни се и двете работи, но кога е прашање за секс или знаете и самите ако има зверско тело - фацата ја ставате во позадина... има една во АРМ во теретана тетката има 50 и кусур години фацата и е лом, ама покрај такво тело... сепак ќе размислите...
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Фаца, нормално, тело се средува, има начини, ама у фаца ако е мртваца тури му пепел. :)

Комбинација од двете работи е најдобра, нели, нема потреба да спомнувам. :)
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.701
Поени од реакции
13.357
Ако има топ тело а фаца катакомба тогаш џабе и е целата убавина. Но сепак ликот ми е поубав. Сум видел девојки кои и немаат тело ама фацата ги прави многу поубави од горенаведената обратна градба на девојки. Сепак повеќе ми се допаѓа девојка со убав лик а не баш привлечно тело.
 

Fabullous_178

Psychonautics:.
Член од
21 февруари 2007
Мислења
2.987
Поени од реакции
190
Фаца, нормално, тело се средува, има начини, ама у фаца ако е мртваца тури му пепел. :)

Комбинација од двете работи е најдобра, нели, нема потреба да спомнувам. :)
Да,лицето е природно и е многу тешко да се измени...џабе шминка и се,аномалиите сепак се гледаат.Мислам,никој не е совршен,ама зборувам за тешки аномалии...:toe::pos2:
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
Вака сега. Не оди тело без фаца, или пак фаца без тело. Али кога би морала еве да одбирам како вослучајов, избирам фаца.

Фацата ми е поважна, и она што гоима внаттре во главата, од колку телото. Но и телото некогаш е важно, не викам не! Така да најдобра е комбинацијата да си има помалку и од едното и од другото!
 

jass

Aut viam inveniam aut faciam!
Член од
25 август 2007
Мислења
328
Поени од реакции
4
definitivno po malku od dvete ako e samo telo so ke pravite ako e dobra na telo a na faca e grda kako fredi kruger ima i takvi dali bi legnale so taa ili toj?jas ne bi iskreno
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
КАРАКТЕР на прво место па потоа фаца..па тело..море тука се негде и двете:pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom