Тактики (5 vs 5; 4 vs 4)

Член од
15 октомври 2009
Мислења
803
Поени од реакции
251
nie obicno igrame
1.enigma
2.kunka
3.sandking
4.warlok
5.spectre
imame healer imba ulties i imba late game heroj
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
:D:D:D:D

I wonder how u line that : ))

И на ва ви иде, венге, мирана, фурион, свен, кунка, и за 15 минута посакувате да не сте почнале да играте : )
 
Член од
31 декември 2009
Мислења
518
Поени од реакции
101
i se zavisi od igracite.Koi sakate zemete gi ali ako ne ve biva zabe e.:):)
 
Член од
26 декември 2009
Мислења
83
Поени од реакции
0
:D:D:D:D

I wonder how u line that : ))

И на ва ви иде, венге, мирана, фурион, свен, кунка, и за 15 минута посакувате да не сте почнале да играте : )
Ova e anti-kombinacija na sponk...

inace lane:
roof mid
tide puck down
es tc gore.
 

Довичински -

Довичински П.
Член од
26 ноември 2009
Мислења
1.205
Поени од реакции
672
So mislite ovie se mnogu jaki heroi ??????
Se zavisi od protivnicite ti ako sakas zemi gi najakite heroi i site so se najdobri za team play ako ti se pogodat nekoj protiv tebe so znaat malce poveke pravo pravi ALT + Q Q toa e mojot sovet :wink::wink::wink::wink::wink::wink:
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Од такви како тебе не може човек да изигре една мкд2 игра :)
 
Член од
14 декември 2008
Мислења
288
Поени од реакции
9
So mislite ovie se mnogu jaki heroi ??????
Se zavisi od protivnicite ti ako sakas zemi gi najakite heroi i site so se najdobri za team play ako ti se pogodat nekoj protiv tebe so znaat malce poveke pravo pravi ALT + Q Q toa e mojot sovet :wink::wink::wink::wink::wink::wink:
Potato е во право. Од такви ко тебе неможи чоек намира една партија да изигра. Ако правиш така не си ти створен за дота и играј нешто друго
 

Довичински -

Довичински П.
Член од
26 ноември 2009
Мислења
1.205
Поени од реакции
672
Kakov sum jas be ta nemoze od takvi kako mene da se izigra ni 1 patrija vo mkd 2 ajde ako si tolku majstor daj mi add da igrame
nick -B5B-1mba

Jas ako ne sum pa ti si xD

Nick name -B5B-1mba ako si mnogu jak ajde daj mi add da vidam kolku si dobar
 
Член од
16 јануари 2009
Мислења
2.688
Поени од реакции
1.013
Според мене најдобра тактика за 5вс5 е тимот:
-Dark Seer
-Tidehunter
-Venge
-Zeus
-Sven
P.S.Ако некој сака некоја партија да изиграме нека , ми пише на гарена (MHthebest)
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.352
Поени од реакции
788
Kakov sum jas be ta nemoze od takvi kako mene da se izigra ni 1 patrija vo mkd 2 ajde ako si tolku majstor daj mi add da igrame
nick -B5B-1mba

Jas ako ne sum pa ti si xD

Nick name -B5B-1mba ako si mnogu jak ajde daj mi add da vidam kolku si dobar
1в1 да мавнеме, па со Чен да ти направам 5 убиства до 10 минута и да ми ливнеш и посче за џабе изгубено време.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Океи, доста курчење, назад на темата. :)
 
Член од
14 декември 2008
Мислења
288
Поени од реакции
9
Уште ова.
Од такви ко тебе ливери сакав да кажам не можи чоек да изигра партија ко шо треба.
 
На врв Bottom