ТИФОМАНИЈА!

Член од
6 февруари 2011
Мислења
681
Поени од реакции
2.827
Ауу тешки пациенти овие од Пелагонија. :pos:

Демир Хисар блиску ви е побарајте стручна помош.
Ќе свикните бе шо ти се брза, ете 2 години со к*** враце сте. И наредна година од трите подолгото ќе го крените. Еден срдечен поздрав до вас шо не честитавте педерчиња, со следната нумера
:D
 

fisherman89

ОХРИДСКА АРМИЈА
Член од
24 април 2024
Мислења
11
Поени од реакции
51
Имат некој статистика од кој беа активни групи сезонава или кј мојт да се најт?
 
Член од
24 мај 2022
Мислења
74
Поени од реакции
298
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.344
Поени од реакции
37.038
Ќе свикните бе шо ти се брза, ете 2 години со к*** враце сте. И наредна година од трите подолгото ќе го крените. Еден срдечен поздрав до вас шо не честитавте педерчиња, со следната нумера
:D
Еве ти честитка, честито освоена титула во Македонска лига, која втора година по ред ви е подарена од страна на РК Вардар.

Јас сум бил сведок на освоени титули со Мак лига, Сеха, и во ЛИГА ШАМПИОНИ. Нешто што ти никогаш нема да го доживееш. А сега радувај се на титулата која ја освоивте благодарение на киксот на Вардар во Кавадарци.
 
Член од
11 април 2023
Мислења
1.777
Поени од реакции
5.189
Еве ти честитка, честито освоена титула во Македонска лига, која втора година по ред ви е подарена од страна на РК Вардар.

Јас сум бил сведок на освоени титули со Мак лига, Сеха, и во ЛИГА ШАМПИОНИ. Нешто што ти никогаш нема да го доживееш. А сега радувај се на титулата која ја освоивте благодарение на киксот на Вардар во Кавадарци.
Сами сме криви, и работник играа па немаа киксови и не губеа бодови од послаби екипи, се на се заслужена титула за нив ги згазија сите во разигрување освен поразот од нас во Скопје.
 
Член од
6 февруари 2011
Мислења
681
Поени од реакции
2.827
Еве ти честитка, честито освоена титула во Македонска лига, која втора година по ред ви е подарена од страна на РК Вардар.

Јас сум бил сведок на освоени титули со Мак лига, Сеха, и во ЛИГА ШАМПИОНИ. Нешто што ти никогаш нема да го доживееш. А сега радувај се на титулата која ја освоивте благодарение на киксот на Вардар во Кавадарци.
Цел живот да ни подарвате, како викат поклонот не се гледа во очи. И догодина да честиташ. :smirce:
 
Член од
31 мај 2009
Мислења
1.181
Поени од реакции
2.089
Се е во ред со титулата, чиста е. Не е Пелистер крив што Вардар имал повредени играчи. Секој клуб си игра за себе.
Може да се каже дека имаа среќа али што е тука е. Е сега дали слават титула на Пелистер, дали на Еурофарм Работник, нивна работа они си знаат.
Ова е навивачки под форум и тема ТИФОМАНИЈА.
Вие славите титула во ракомет, нека ви е честито. Ние славевме ОПСТАНОК во фудбал, ДА опстанок за нас тоа е беше целта оваа сезона со ФК Вардар еднакво на титула. Па може да се споредат нашите изданија за опстанок, во текот на сезоната, со вашите со титула, во текот на сезоната. Ако толку веќе сакате споредби. Не би рекол дека ви оди од рака да се прават споредби и да се споменува Мак ТИФО Број не знам кој.
Поздрав.
 
Член од
3 јуни 2024
Мислења
7
Поени од реакции
12
Прашање до реалните членови на Чкембари. Ја пратам групата на социјални мрежи добри 2-3 години, да кажам од кога младата генерација ја превзеде трибината. Се забележува голем раст и напредок на групата во последен период, се гледа дека се работи, дали конечно групата е во правилните дечки, навивачки едуцирани или сеуште по некој крокодил им виси над глава. Добар прв ред забележав на натпреварот со Алкалоид и добра “шипка” истите дечки го водат навивањето нон стоп што резултира со воскреснување на групата од досадното “Гробарско” навивање.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom