ТИФОМАНИЈА!

Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.302
Поени од реакции
36.724
Дувни ветре развигорче се битолчаниве. Кога им одговара они пратат и навиваат за 3 клуба во 3 различни спортови. Кога не им одговара тогаш утакмицата е ревијална и чиста формалност. Епа не може така другари.
 
Член од
2 декември 2022
Мислења
191
Поени од реакции
501
По коментариве што ги пишуваш се гледа дека си дерби навивач.
Сезонава а бев слободен бев на трибина , работам двосменски и викенди и кнап сум малце инаку таков впечаток имаш бидејќи стварно сакам на утакмиците кај што би можело да се згрми јако стварно да се извади максимумот, утакмициве во сала се полајт за привлекување публика , Маџари ми е кул пример а градски не го сакам.

Еве колку и да го запоставуваме ракометот вечер ке извадиме добра бројка а здравје во недела зашто да не ја прекрцаме Борис ,тоа е утакмица за ширење муабет за покажување кој е кој,плус ако не ти е мерак да ги усереме плачипичите шо поише.

П.С што не се фалите дека ваква 10ка од гостување сте напраиле у Кратово

 
Член од
14 февруари 2022
Мислења
225
Поени од реакции
1.749
ВНИМАНИЕ, ЧКЕМБАРИ ДОАЃААТ!

Најавуваниот поход кон Скопје почнува ден порано. Со утрешното гостување во Скопје во кошаркарското финале против МЗТ го отвораме викендот на гостувања.

Екипата е спремна како никогаш досега, ЧКЕМБАРИ собирот започнува од 15ч на бутки, превозот е обезбеден. Одиме по историската титула и директно од нивниот град го најавуваме масовното гостување во недела за куп финалето.

СОБИР 15Ч НА БУТКИ, ТРГНУВАЊЕ 16Ч.
IMG-8fb0eba70fe699b84fa8b5ca92d353cf-V.jpg
Автоматски споено мислење:
 
Член од
10 мај 2022
Мислења
468
Поени од реакции
1.554
ВНИМАНИЕ, ЧКЕМБАРИ ДОАЃААТ!

Најавуваниот поход кон Скопје почнува ден порано. Со утрешното гостување во Скопје во кошаркарското финале против МЗТ го отвораме викендот на гостувања.

Екипата е спремна како никогаш досега, ЧКЕМБАРИ собирот започнува од 15ч на бутки, превозот е обезбеден. Одиме по историската титула и директно од нивниот град го најавуваме масовното гостување во недела за куп финалето.

СОБИР 15Ч НА БУТКИ, ТРГНУВАЊЕ 16Ч.
Прегледај го приврзокот 417196
Ќе пресисате, само јака допуна ќе ве држи во живот ___
 
Член од
28 јуни 2022
Мислења
2.469
Поени од реакции
8.700
И Бед Блу Бојс пред се навиваат на фудбал, ама се појавуваат и на футсал, а во последно и на баскет (неофицијално, без знаме).
 
Член од
10 мај 2022
Мислења
468
Поени од реакции
1.554
@TaftaCrew Шо ти е толку смешно на секое наше мислење?, очигледно 2 грама мозок немаш
Моментот е дека за 2 дена ќе поминете повеќе километри него некоја нв група за цела сезона,не ме свакај погрешно затоа беше реакцијата таква,ти пишав и погоре ќе ПРЕСИСАТЕ напорно е :)
 
Член од
22 февруари 2009
Мислења
1.050
Поени од реакции
2.804
Брејј сте се запишувале, да знаев пуканки да напраев, интересно било вака од страна кога гледа човек и другите групи дека ве научија. Ме мрзи да пишувам многу и да се објаснувам.

Не било битно Купот, а со години замарате тука за турнирот у Струга бе алоооооо
 
Член од
18 септември 2020
Мислења
1.082
Поени од реакции
6.094
Брејј сте се запишувале, да знаев пуканки да напраев, интересно било вака од страна кога гледа човек и другите групи дека ве научија. Ме мрзи да пишувам многу и да се објаснувам.

Не било битно Купот, а со години замарате тука за турнирот у Струга бе алоооооо
Ај ќе ти текни можи некој пат за шо замараме за турнирот У Струга
 
Член од
2 декември 2022
Мислења
191
Поени од реакции
501
ВНИМАНИЕ, ЧКЕМБАРИ ДОАЃААТ!

Најавуваниот поход кон Скопје почнува ден порано. Со утрешното гостување во Скопје во кошаркарското финале против МЗТ го отвораме викендот на гостувања.

Екипата е спремна како никогаш досега, ЧКЕМБАРИ собирот започнува од 15ч на бутки, превозот е обезбеден. Одиме по историската титула и директно од нивниот град го најавуваме масовното гостување во недела за куп финалето.

СОБИР 15Ч НА БУТКИ, ТРГНУВАЊЕ 16Ч.
Прегледај го приврзокот 417196
Автоматски споено мислење:
Сакате смештај да ви најдам да не тепате пат на два пати
 
Член од
25 мај 2023
Мислења
40
Поени од реакции
81
Полтроните од борко свињата пејат ајде Кире пуши ни го курот кој клошари цццццццц
 
Член од
28 јуни 2022
Мислења
2.469
Поени од реакции
8.700
Полтроните од борко свињата пејат ајде Кире пуши ни го курот кој клошари цццццццц
Добро? Па такво гомно од човек тоа и заслужува.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom