Сфатив дека...

MajMyH

EngineereD Fr0m DarknesS proTected by Divini✞Y ☤
Член од
11 септември 2011
Мислења
2.630
Поени од реакции
2.256
„If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. If you give up, you're not worthy. ... Truth is, everybody is going to hurt you; you just gotta find the ones worth suffering for“-Bob Marley
колку е само во право
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Сфатив дека човек и не треба секогаш да се шали :(
 
M

MIL

Гостин
Sfativ ...Ti si problem so sakam da go imam ti si droga so sakam da ja primam ti si tajna sto smrtno me zanima ti si grev so nadusa go zimam.... gabe sise votka ili gajba pivo sto ke mi da dobijam u kladilnica... :P interesno ispadna
 

Keepitreal

И сега ?....
Член од
18 септември 2012
Мислења
386
Поени од реакции
371
„ Никогаш не ме заебал оној на кој не му верувам .. Туку напротив за жал “ Ми рече личноста која ја гледам како најдобриот учител..
 
M

Muranyi

Гостин
Јас сфатив дека дојдоа такви времиња,кога е подобро да имаш,отколку да немаш.
 
Член од
9 јануари 2013
Мислења
619
Поени од реакции
466
еден ден се ќе си дојде на свое место. Дотогаш, треба да се издигниме над проблемите, да се смееме низ солзите и да не заборавиме дека се се случува со причина.
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
еден ден се ќе си дојде на свое место. Дотогаш, треба да се издигниме над проблемите, да се смееме низ солзите и да не заборавиме дека се се случува со причина.
Сфатив дека треба да дојдеш на Тим А вс. Тим Б :):D
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.988
Сфатив дека треба да се живее животот што поубаво затоа што е краток (се што е убаво кратко трае)
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
Додека сите вечерва се радуваат затоа што имаат саат плус за спиење, ја се радувам што имам саат плус за учење :unsure:.
 

Misery

30% off
Член од
3 април 2011
Мислења
1.598
Поени од реакции
2.394
сите се педери што ги нема за искачање, макар и за пола саат .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom