Студентски домови

T

Tetro

Гостин
Точно..не сум запознаена со овие работи. Значи никој не може да ми помогне во врска со тоа кои се директори/претседатели на студентскиве домови ? :(
побарај го самјуел (екс студент президенте у заминување веќе година дена), тој влече конци сеуште. барем така мислам :smir:
 
Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.880
dude, you are so wrong/

постои директор на ДСЦ, ама толку жално е што е подреден и го користат само за потпишување по фактури.
хехех не ме засмевај многу добро сум упатен во овие работи, значи кога ти викам дека тој е врв, тоа значи дека е така
многу сум слушнал, но пред се видел
 
Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.880
dude, you are so wrong/

постои директор на ДСЦ, ама толку жално е што е подреден и го користат само за потпишување по фактури.
хехех не ме засмевај многу добро сум упатен во овие работи, значи кога ти викам дека тој е врв, тоа значи дека е така
многу сум слушнал, но пред се видел
 
Член од
8 април 2010
Мислења
1.182
Поени од реакции
281
dude, you are so wrong/

постои директор на ДСЦ, ама толку жално е што е подреден и го користат само за потпишување по фактури.
Друже затоа сограѓани на ел директоре добиваа место без проблем.
 
T

Tetro

Гостин
ако толку знаете, кажувајте го кој е, каков е?
 
Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.880
Уште од мај некаде се знаеше тоа

да живеат сендвичарине, млечнине и маркетине во близина!!!
 
Член од
8 април 2010
Мислења
1.182
Поени од реакции
281
Баничките од Верка оне анд онлу не веруем дека има некаде такви
 
Член од
8 април 2010
Мислења
1.182
Поени од реакции
281
i know dude... idem cekam red i pred mene taj narucue hot dog ..verka so zubi grabnue ljupi virsla stavja u lebce i dava na covekot a tie banickite so meso ako ima 2 grama meso ete da sam :) ti tam li sedese ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom