Студентски домови

Член од
3 март 2013
Мислења
2.678
Поени од реакции
1.357
Дечки да ве прашам нешто,, јас аплицирав на интернет ми дадоја и број таму, е сега влегувам на страната www.smestuvajne.gov.mk одам да видам податоците што сум аплицирал пред 8,9 дена да проверам уште еднаш податоците, и сега проблемот е што горе ми пишува
Сеуште немате аплицирано за ниту еден конкурс!

во што е проблемов незнам, а пред 8,9 дена кога требасе да се приајвуваме се пополнав и број ми дадоја и се а сега сосем трето ми вика.. и заборев да надополнам бруцош сум и резултатите од студенски за мене излегуваат покасно како што знам ако грешам исправетеме ! позз до сите и имајте убав ден :)


Би ве замолил и вие да се логирате и да ми кажите дали истиов проблем ке ви го кажува !!
Ке добијам ли од некој одговор?
 
Член од
3 март 2013
Мислења
2.678
Поени од реакции
1.357
Ке добијам ли од некој одговор?
a??????????????????????????????????? pobrzo be ljuge vazno mi e
--- надополнето: 30 август 2013 во 13:29 ---
Дечки да ве прашам нешто,, јас аплицирав на интернет ми дадоја и број таму, е сега влегувам на страната www.smestuvajne.gov.mk одам да видам податоците што сум аплицирал пред 8,9 дена да проверам уште еднаш податоците, и сега проблемот е што горе ми пишува
Сеуште немате аплицирано за ниту еден конкурс!

во што е проблемов незнам, а пред 8,9 дена кога требасе да се приајвуваме се пополнав и број ми дадоја и се а сега сосем трето ми вика.. и заборев да надополнам бруцош сум и резултатите од студенски за мене излегуваат покасно како што знам ако грешам исправетеме ! позз до сите и имајте убав ден :)


Би ве замолил и вие да се логирате и да ми кажите дали истиов проблем ке ви го кажува !!
vazno mi e mn pobrzoo ako znae nekoj !
 
Член од
26 февруари 2013
Мислења
2
Поени од реакции
2
a??????????????????????????????????? pobrzo be ljuge vazno mi e
--- надополнето: 30 август 2013 во 13:29 ---


vazno mi e mn pobrzoo ako znae nekoj !


Не ти дава ништо бидејќи е веќе завршен конкурсот. Можеш да проверуваш што си внесол и да променуваш само дури трае конкурсот.
 
Член од
11 јануари 2012
Мислења
78
Поени од реакции
22
2 жиранти, НЕ РОДИТЕЛИТЕ!!!
Тоа културно заебан живот треба да се укини, само не лажат за парите, мајмуни.
--- надополнето: 30 август 2013 во 12:45 ---
А за ослободените од плаќање треба некои дополнителни документи?
П.С. Меници кај можам да најдам, градов го отпревртив, никаде нема :(
Може еден родител, мене лани жирант ми беше родител. Може секој вработен или пензиониран.
Меница во банка или во трафика.
 
Член од
18 декември 2008
Мислења
1.277
Поени од реакции
323
Секоја година еден жирант е татко ми па никогаш не праеле проблем. Да не е и тоа сменето годинава?
Реално, ако размислиш, како можи родител да ти биди жирант, кога ако не плаќаш ти, т.е. родителот, се активираат жирантите, т.е. пак родителот? Знам дека ви ги примаа така, ама според мене тоа не е законски.
 
Член од
3 март 2013
Мислења
2.678
Поени од реакции
1.357
Па за да може повторно да аплицираат оние кои се одбиени.
брат јас сум бруцош и сеуште не знам резултати , за бруцоши како што знам подоцна излагаат резултатите, мене единствено што не ми е јасно оти пишува дека
Сеуште немате аплицирано за ниту еден конкурс!

а имам аплицирано тоа ми е пробл
 
Член од
11 јануари 2012
Мислења
78
Поени од реакции
22
брат јас сум бруцош и сеуште не знам резултати , за бруцоши како што знам подоцна излагаат резултатите, мене единствено што не ми е јасно оти пишува дека
Сеуште немате аплицирано за ниту еден конкурс!

а имам аплицирано тоа ми е пробл
Па заврши за вас електроското, веќе си аплицирал, и тој конкурс е завршен, заатоа така ти пиши.
 
Член од
29 август 2013
Мислења
3
Поени од реакции
0
Ти кажува дека немаш аплицирано во новиов повторен конкурс. Конкурсот за бруцоши помина и штом имаш идентификационен број се е во ред.
 
Член од
5 декември 2009
Мислења
439
Поени од реакции
66
Ако аплицирам повторно на конкурсов за во студенски за студенти од 2-4 че треба сите документи наново Скопје да ги носам?
 
Член од
11 јануари 2012
Мислења
78
Поени од реакции
22
Ако аплицирам повторно на конкурсов за во студенски за студенти од 2-4 че треба сите документи наново Скопје да ги носам?
да, сега до 6 септември е електронското, после од 10 до 13 септ. е носењето документи, конечен список најкасно до 22ри.
 
Член од
30 јули 2012
Мислења
32
Поени од реакции
23
Не сум примана и сега ќе аплицирам во 2риот рок. Од семејно материјално што ги вадев има приходи од игри на среќа и сега не знам каде да ги напишам во ел.пријава, каде има само полиња за земјодесли,стопански приходи и приходи од изнајмување простор
 

Kajgana Shop

На врв Bottom