Струмица

Сапун

. . .
Член од
10 јули 2007
Мислења
1.642
Поени од реакции
4
Дa и дa не пуште ПП у коо викa оти нa нaс Струмичaните нее мaкa оти Просениково е поуво од Струмицa О.о
 

VaZzilL

Сантино Џеновезе
Член од
23 април 2007
Мислења
921
Поени од реакции
39
Дa и дa не пуште ПП у коо викa оти нa нaс Струмичaните нее мaкa оти Просениково е поуво од Струмицa О.о
:pos2::pos2::pos2::pos2: Ауу толко мее мака шо незнам џиеро ми се кине. :pos2::pos2: Абе мора да има и такви шо ќе смеет народо.Ц,ц,ц ... РАЛО.
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
Дa и дa не пуште ПП у коо викa оти нa нaс Струмичaните нее мaкa оти Просениково е поуво од Струмицa О.о

хахах тфа ти е исто как струмица да е по убава од солун , белград новисад и тн :toe:
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
хахах кој пуште на мене таква пп не ми дојдена :) :pos2:
 

Narkos

...::enter my mind::...
Член од
12 април 2007
Мислења
677
Поени од реакции
5
не знам за селото....ама знам дека има добри женски од таму...:vozbud:
 

Сапун

. . .
Член од
10 јули 2007
Мислења
1.642
Поени од реакции
4
Вер-верицa ми пусти тaквa.Со 3нaм мос сaмо јaс сaм бил Среќнио дa добии тaквa Порaкa :pos2:
 
Член од
2 јули 2007
Мислења
470
Поени од реакции
26
:pos2::pos2::pos2::pos2: Ауу толко мее мака шо незнам џиеро ми се кине. :pos2::pos2: Абе мора да има и такви шо ќе смеет народо.Ц,ц,ц ... РАЛО.


хахах пеер ама си ме насмеал со тоа РАЛО секоја чест :pos2::pos2::pos2:
 
Член од
4 декември 2007
Мислења
515
Поени од реакции
22
Шо прааме утре ќе пееме ли „Коледе леде“ ? :vozbud::pos2: ( Иначе как си поминаате на огинчето, де расправајте) :)
 

Сапун

. . .
Член од
10 јули 2007
Мислења
1.642
Поени од реакции
4
Супер беше до пред сaaт време бееме.У огино столови,врaти пaрхете...
 

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
какво коледе, никој од друштвото нејќаше огин и ајде у 19та ќе се опиваме на техно . .. :S
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.401
Поени од реакции
5.953
какво коледе, никој од друштвото нејќаше огин и ајде у 19та ќе се опиваме на техно . .. :S
Добро беше и у 19 бе, ама па значително помалко народ за разлика од другите вечери, барем нема гужва. Иначе до 12 и нешто имаше електронска музика, после пуштии 3-4 македонски и ајдеее обрнаа на српско. И ојдех у Селект, а там како по обичај си вриише од народ. :)
Така да... изгледа ништо од Коледе.
 

еци^^^

Walking the line of nature's palm
Член од
9 декември 2005
Мислења
2.945
Поени од реакции
58
Добро беше и у 19 бе, ама пак значително помалко народ за разлика од другите вечери, барем нема гужва. Иначе до 12 и нешто имаше електронска музика, после пуштии 3-4 македонски и ајдеее обрнаа на српско. И заминах у Селект. :)

А у селект беше да ти се стемне од гужва, ауу некојпат толко се изнервирувам од гужвата, шо си викам оти веќе не одам там. Ама, на пример, дека ќе одаш ак не там? Нема ништо за после 2 саато, а Дабиље не иде у предвид:nesvest:

Мале стварно ни фале нешто интересно, дек шо нема да е гужва!


Бтв, нека ни е за ного години на сите Коледе, да сме живи,здрави и среќни!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom