Струмица

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Тимче ке го папаш бано .. сношти искубаa/ме ама денеска ке го папаш....:pos:

А иначе точни ли се мабеето как шо чујах оти у Струмица у Глобал горе мислам ке отварале Фон Факултето шо е .. така чујах викам а саа де.. од дек тии мабете.. па дали е чујал некој нешто.
Од кој чуја таков маабет?:helou: Не ми се верува на мене...
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Абе така слушам низ децата.. низ школто неш...
Абе Тимче има уште 2 спрата как шо ти кажа Струмикс,а и не верувам одма сите смерови шо ги има на Фон да ги отворат и тука. Ке има моше 3-4,как шо има и тај доле кај Агроефодиа. Ама незнам дали е точно така слушнах... ама да отворат убаво кее..
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Првпат слушам 3а тава... А нема да биде лошо да се отворе, мада не верувам дека неш такво ќе се праа у ГЛОБАЛ.:nesum:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
убаво ке биде да се отворе... ама само муабети да не се
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Абе добија Заев ништо чудно да го напраат....саа за саа дека има отвоорно?:kesa:
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.541
Поени од реакции
33.749
Тимче, не ли примеќаш на рабо си. Оште и за политика да фанаш да спамираш, убера бустано.

Шо бе у глобал ФОН. Зајбавате ли ме?
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Нема да отворат ФОН у глобал...:) дек сте виделе у трговски факултет да има? Јас прв пат слушам за такво нешто:)
 
Член од
8 август 2008
Мислења
2.680
Поени од реакции
512
Тимче ке го папаш бано .. сношти искубаa/ме ама денеска ке го папаш....:pos:

А иначе точни ли се мабеето как шо чујах оти у Струмица у Глобал горе мислам ке отварале Фон Факултето шо е .. така чујах викам а саа де.. од дек тии мабете.. па дали е чујал некој нешто.
Еми со оглед на тоа шо Глобал е и Пазар и ТЦ и Месара и уше шо ли не,
не би ме зачудило да отворат и спортска сала унатре :toe:


Ако веќе праат факултете, нека напраат на 1 место вонка од градо и постепено да се создава нешто како населба дека шо ќе има само универзитети/факултети студенти ово-оно... Да заличаме на нешто
 

Gh0$T

BanishedFromMyOwnWorld
Член од
4 октомври 2008
Мислења
271
Поени од реакции
19
Би требало да отворат и ветеринарна станица ...

ХАХАХАХА:pos2::pos2::pos2::pos2:
 

SANCTIMONIOUS

Мејд Ин Мацедониа
Член од
21 март 2006
Мислења
1.302
Поени од реакции
9
Имам слушано од пред месец дена за ФОН во Глобал, ама ќе видаме шо ќе излезе!
Барем јас как шо знам, се планира да е на трети спрат од трговскио, има доволно простор....:salut:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Абе ви казах така чујах мабете јас .. саа дали е точно дали нее незнам..ама на 3 спрат има доволно место да се отворе јас мислам...
 
V

Viktoranius

Гостин
Баш ќе биде супер. Глобал е светски бе нема шала тука.:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:

Доле чушкички френкички, па бутици, па кафиче, па и факултет. Брејјј дек го има тва бе не заебавајте. Десет у едно.

Мош до летто и базент ќе отворат.

:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom