Струмица ТунајТ!

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
тема naj fraersko drustvo
тема So ke kazate za Pepi i Glorija
тема AJ NESTO ZA DRAGAN III-7 GIMN
тема Koj e naj gospodin vo grado

....:icon_conf :icon_conf закон :music3:
 

еци^^^

Walking the line of nature's palm
Член од
9 декември 2005
Мислења
2.945
Поени од реакции
58
Bravo za Toreador,jas sum isto taka od Sr i mozam da kazam samo deka so ovoj forum samo se naglasuva kolkavi idioti ziveat ovde..gradov se odrzuva samo so ogovaranje i pokraj faktot deka ima mnogu drugi raboti poradi koi bi posakale go posetite! Ama temive kako na pr:
KAZEJTE NESTO ZA NAKATA OD 2-7 GIMNAZIJATA
SO MISLATE ZA LJUPKA I IVANA OD 7-1 N.V.
NAJZAKACANI NASTAVNICI/CKI OD S.M.
NAJJAK PAR U SR BUBO I SNEZANA
KAZEJTE NESO ZA SAVETO-CAVDARKATA OD 2-7
samo dokazuvaat deka site se vlezeni u nekoj idiotski film!

ve molam ne go posetuvajte..najskreno mi e sram od lugevo!
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
еци, сограѓану драг, кучкиве плачат за еден струмички ќотек...ех ја да бев админ ко ќе ги сотрев сите упм, крв ќе сереа цела недела
 

Carlito Brigante

Хаусмајстор
Член од
5 ноември 2005
Мислења
844
Поени од реакции
8
strumics напиша:
Od takvi chargari se sramam so sum strumicanec
Најглуп пост што сум го слушнал до сега. Се срамиш што си струмичанец? И како се претставуваш? Дека си од дебар. И скришум му шепнуваш „Од Струмица сум, ама го знаеш форумов. Не кажувај на никој.“
Можеби е прост форумот. Ама чаргарите се забавуваат.
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
не не не... ова е закон... ова е... блогерското лоби обмислува пред да пише нешо... кретенски,и знаеш дека е намерно... (букаро ексклудед)...

Ама овие се такви родени бе...

Читајте за Лилето....

Лилето... после вечерва одма би ја земал за жена.. ма за генерален секретар на ОН би ја ставил бе!!!


http://www.tonight.com.mk/forum/viewtopic.php?t=771&sid=0791cc25cf407906e12e43e2581f9c1f
 

The_Grim

Acid Nightmare
Член од
22 ноември 2005
Мислења
1.501
Поени од реакции
24
Lileto e nogo ubava momicka i nogo mi se arese.pozdrav od filip

AJ NEKOJ NEKA KAZE IMALI DECKO TAA MOMICKA,PO KOJ ODE I SLICNO

LILEEE NOGO TI GO IMAM MERAKOO

DAJ NEKOJ NEKA PISE NESTO ZA TAA UBAVA MOMICKA

KOO E PA TAA LILE SAA!!! :pos: :pos: :pos: :pos:

Anonymous напиша:
KOO E PA TAA LILE SAA
Edna nogo grozna kamila so sama si pise

AJ POMIREN MALKO DA NE TE SOKRSAM

Moze li da znam koj pise tolko za LILETO od II-7
Koj e taj FILIP so ga pozdravuva na LILETO?
Ne se zamarajte vie nogo so Lilenceto

AJ TI NE SE ZANESUVI TOLKO DA NE TE POSERAM OD KUTEK!!!

:pos: :pos: :pos: :pos:
 

TomErulz

iPhone Freak
Член од
21 февруари 2005
Мислења
62
Поени од реакции
0
Е каков форум очекувате вие од нас?
Сакате да кажете дека нема посетители?
Не не, вие сте грешка.

Има само гостини. Ако се смеете зашто има гостини тоа е ваше, бидејќи луѓето незнаат како да се регистрираат.

И сега дека имате вБулетин мислите дека сте царови?
Не не, вашиот форум сакс.

До вчера имавте БАГОВАН пхпББ што неможев да се регистрирам со тоа БЕЗБЕДНОСНО ПРАШАЊЕ.
И ние имаме вБулетин лиценциран но проблемот е тоа што имаме постгрес база, а не МајСЌУЕЛ.

Браво бе браво, имате вие форум што повеќе луѓето разбираат.
Иначе, не се секирајте, кога ќе го направиме новиот портал и кога ќе ставиме вБулетин, е тогаш ќе видиме дали вие ќе имате подобар форум од нас. Знам дека сите сме Македонци и само љубомориме.
И јас - и вие. Иначе фала на комплиментот :П

И за темите што да направиме ние? Да ви купиме ТОЧАК сакате ли?
Гратз.
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
142
абе овој не сфати дека сеир им фаќаме на темите што им се таму :))))))) а не на форумот
 
V

Vlad II Draculea

Гостин
TomErulz напиша:
Има само гостини. Ако се смеете зашто има гостини тоа е ваше, бидејќи луѓето незнаат како да се регистрираат.
:pos::pos::pos: :violent1: :aplauz: :zid:
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
E dobro be carlito,aj da te prasam nesto:
1.Ako voopsto razbiras so sakam jas da kazam ovde,ti nemase da napises nisto u veza mojot najglup post.Znaci dali razbra voopsto so sakav da kazam?
2.Nikogas ne sum se sramel so sum strumicanec.I javno go kazuvam toa i se gordeam so toa.Goreiskazaniot sram trebase da go sfatis na nacin na koj mislev.Mozebi trebase poveke da obrazlozam za da site go sfatat kako so treba i so dobra namera?Ako e taka sfati go ova kako obrazlozenie i razmisli drugpat pred da napises uste poglup post od mojot.
3.A dali ti se soglasuvas so takov detski forum na malce poozbilna web strana?
4.Dali na tebe ti lici na pr.da se pojavuvas po takvi forumi?
5.Pretpostavuvam oti si od Strumica i mislam deka te boli koga nekoj od strana ismejuva nesto nase.Jas na moi 28 god.ne bi napisal ni bukva na takov forum.A ti?
Nemam nisto protiv decata da se zabavuvaat ama tamu kade im e mestoto.
I u sekoj slucaj sum pogolem lokal patriot od tebe oti znam kade treba da iskritikuvam nesto za da bide podobro,a ne slepo da im bidam apologet na nekoi glupi postapki na opredeleni deca.Samo taka moze da bide podobro i da nema veke takvi temi
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
Shto sakate luge...koga nekoj forum go pravele kreteni bez dva grama mozok...cisto radi reda...eve da ima strumica forum da se vidi deka neshto se deshava...mi kazuva edna prijatelka de be dojdi tamu da se zezame...odam vleguvam se zacelnuvam i eden admin odma pvt msg mi vika: koja si ti?...moze da se zapoznaeme?...jas sum toj i toj...ne e bitno...si vikam bog da cuva...sho mu e na deckoto koj znae...ne mu vrativ nazad, vikam cekaj da razledam onaka od radoznalost sto e tolku interesno tonight...pak pvt msg...oti ne odgovarash ma ti?...on na mene...jas pak mrtva ladna....temive uzas...crn humor...vrska da se nemalo..a lugevo na shto um se koj gi znae...mu napishav eden pvt...i nikogash poveke nema da mi tekne da se logiram tamu...kako moze nekoi luge da brkaat poimi...toa e forum ne chat programce...koja si? da se zapoznaeme...bog da cuva...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom