Сте пуштиле ли солза на некој филм?

Член од
20 април 2010
Мислења
718
Поени од реакции
527
Ми се зацрвенаа очите признавам...има сцени полни со емоции,љубов,прекрасна музика,виртуозност,возвишеност!
Не знам кој би останал ладен и рамнодушен на филмов!

 

pain_killer

Invictus
Член од
27 јули 2007
Мислења
4.536
Поени од реакции
2.222
Искрено, многу ме потресе документарецот на Владе Дивац ,,Еднаш браќа", посебно разговорите на мајката на Дражен Петровиќ, бев на граница........
 

WildGirl

Lost in the forest ...
Член од
28 јуни 2008
Мислења
636
Поени од реакции
93
Па филм кој нуди добра поука за животот, пред се реална приказна мојт да ме трогнит признавам, моментално ми теквит само на "Mary and Max".
 

ање.

хиперактивно дете
Член од
15 март 2010
Мислења
103
Поени од реакции
20
Плачка сум и признавам се убивам од плачење на тажни филмови... Не можеш а да не заплачеш на I am Sam , The Notebook, A walk to remember...
 
Член од
7 ноември 2010
Мислења
123
Поени од реакции
28
Да да,коа видов дека Алириза ќе умре на крај.хахах:kesa:
 

Борче

Мадридиста
Член од
9 октомври 2010
Мислења
215
Поени од реакции
290
да..Во Армагедон кога се збогува со ќерка му :D
 
Член од
15 март 2010
Мислења
603
Поени од реакции
1.807
A walk to remember... I am Sem и знам дека како помала многу плачев на кралот Лав :icon_frow:cry:
 
F

Frankie Yale

Гостин
Јас се смеев на I am Sam а за малку ќе заплачев гледајќи го Crash... :)
 
Член од
18 февруари 2011
Мислења
24
Поени од реакции
5
Безврска ми е плачење на филмови, посебно на романтичните. Ама....од кога го гледав Green Street Hooligans
(првиот дел) на последната сцена коа умира Pete Dunham срце јуначко не издржа :) кратко траеше тоа после дојде нервозниот дел кога отерав се у пм и скршив чаша
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.128
Поени од реакции
15.962
Пфффф :pos2:
Titanic, A walk to remember, The notebook, The last song ...... Дури и на Троја, коа изумреа сите на крај, Животот е убав, Мулен руж, Легенди на есента и уште некој кој сега моментално не ми текнува :):):)
 

АМБРОЗИЈА

случајна минувачка
Член од
22 декември 2008
Мислења
351
Поени од реакции
74
Можеби и претходно имам спомнато на темава ,не се сеќавам , знам дека е чудно ама на филмот CLick плачев како мало бебе, во делот кај што Адам Сендлер ја враќа снимката за да по неколку пати го слушне последното те сакам од татко му . Ау колку ссолзи на филм кој беше дефиниран како комедија ...
 
Член од
22 октомври 2010
Мислења
256
Поени од реакции
144
На Снежана и седумте џуџиња, Снежана кога ќе го гризне јаболкото али копиљ бев хехехехе.
Ghost - цело време ми стоеше грутката у грло....али и тоа беше од дамна, додека се уште бев плачко
Friends - последната епизода од 10тата сезона, ми се насолзија очите. Не ми се веруваше дека тоа беше крајот на најдобрата серија која некогаш сум ја гледал, серијата со која пораснав
Во последно време не сум се испробал, али ќе пробам да најдам некој многу тажен филм па ќе пишам што ќе се деси хехе
 

Kajgana Shop

На врв Bottom