Сте пуштиле ли солза на некој филм?

KL0$AR

I SEE DEAD PEOPLE
Член од
8 јануари 2008
Мислења
343
Поени од реакции
9
Iskreno iako sum tvrd vo dusata mi se sluci da pustam solza na film na koj najmalku ocekuvav.VERUVALE ILI NE mi se sluci toa na filmot KLICK,(verojatno poveketo znaat za koj film stanuva zbor) na raspletot mi tecea solzi i se cudev JAS LI SUM OVA? pa ako vi se slucilo nesto slicno pisete bas bi sakal da znam.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Од толку подфоруми, кај најде да ја лупнеш темава во хумор?
 

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
:pos: незнам ама му успеа, во ред е темава, еве и кенгур се смее а JeEnu девојко признај дека и ти малце се насмеа :D

humor indeed :D
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
543
И мене не ми се верува дека тоа си ти, Клошар, ама јбг!
Иначе ние не сме пуштиле ниедна солза на било кој филм...толку и гледам филмови, обични глупости се, џабе ќе гледам!
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
:poss::icon_eek: хех битно се насмеавме.

А дали сум пуштила солза? Аууу не да сум пуштила него цел ден некогаш не сум можела да се смирам. Плачам многу на филмови, се соживувам со некоја улога, ама што да правам таа сум.:toe:
 

KL0$AR

I SEE DEAD PEOPLE
Член од
8 јануари 2008
Мислења
343
Поени од реакции
9
pred se-ja sum pocetnik i iskreno nemav pojma kade ke vleze temava,sakav da ja otvoram i to,a na drugi detali ne obrnav vnimanie
 

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
ххехе нвм, темата гледам е преместена, у веза со филмот клик стварно допира на некои моменти.. . ми се случило на филмови на некоја ептен тажна сцена да ми ..`вријат` очите како пред плачење а никогаш не капнала солза.

Чудно, донт ју тинк (=
 

KL0$AR

I SEE DEAD PEOPLE
Член од
8 јануари 2008
Мислења
343
Поени од реакции
9
haha

ххехе нвм, темата гледам е преместена, у веза со филмот клик стварно допира на некои моменти.. . ми се случило на филмови на некоја ептен тажна сцена да ми ..`вријат` очите како пред плачење а никогаш не капнала солза.

Чудно, донт ју тинк (=
milo mi e sto ve nasmeav NA OVAJ ILI NA ONAJ NACIN ali nena veza.a kade e premestena temava?
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
456
milo mi e sto ve nasmeav NA OVAJ ILI NA ONAJ NACIN ali nena veza.a kade e premestena temava?
Каде што и е местото во Филм и ТВ:) затоа што сепак се зборува за плачење на филмови

А за пуштањето солзи? Имам пуштено, ама од смеење. Можеби сум се растажил на филм али солза не ми дошло да падне
 

KL0$AR

I SEE DEAD PEOPLE
Член од
8 јануари 2008
Мислења
343
Поени од реакции
9
Каде што и е местото во Филм и ТВ:) затоа што сепак се зборува за плачење на филмови

А за пуштањето солзи? Имам пуштено, ама од смеење. Можеби сум се растажил на филм али солза не ми дошло да падне
Pa i jas sakav tamu ali nesto se zbrkav haha JE'IGA,a od komedi sum pustal i jas mnogu solzi ama ne mi bese zborot za takvi solzi
 
Член од
3 јануари 2006
Мислења
1.200
Поени од реакции
10
Za maz, indukcija vo vozrasniot zhivot vi e prf pat koa drkate...Za zhena e prf pat koa ke pocnis da placis na nekoja teska romantika ;) Taka da...Afkors!
 

Fabullous_178

Psychonautics:.
Член од
21 февруари 2007
Мислења
2.987
Поени од реакции
190
Еднаш на еден документарен филм,едно пингвинче си ја бараше мајка му,и немоеше да ја најде...испушташе некакви жални звуци.
Се здробив од плачење.
Инаку,никогаш не плачам на филм.
Ја не плачам ни на реалност,не па на филм.
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.354
Поени од реакции
25.033
I am Sam - Перфектна глума, секако Шон Пен ќе те натера да плачеш.
Click - Само на таа сцената кога излегува од болница, ноќе, кога врне дожд.
И секако овде доаѓа my favorite - The Green Mile.
Имаше и еден цртан филм Brother Bear се вика, и тој онака ме остави тажен.
Ghost - Деми Мур и Патрик Свејзи....no comment
 

Kajgana Shop

На врв Bottom