Стејт порно канал, ама со лезбејско порно, 75% од времето?

Член од
10 февруари 2010
Мислења
765
Поени од реакции
249
Како дојдовме до ситуација, да на стрејт канал за порничи, најголем дел од времето има порничи со лезбејки?
Толку се бара тоа?
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.611
Поени од реакции
2.717
Поттикнување легализирање за педеризација првин кај жените па после мажите ,па на крај не дај боже педофилија такви се западните земји

Sent from my SM-T720 using Tapatalk
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
417
Поени од реакции
545
Па ти гледај ако не порно со педери како се шмукат...
 
Член од
1 март 2010
Мислења
6.927
Поени од реакции
12.159
Како дојдовме до ситуација, да на стрејт канал за порничи, најголем дел од времето има порничи со лезбејки?
Толку се бара тоа?
Ти не сакаш да гледаш лезбејки?
 
Член од
20 април 2012
Мислења
2.954
Поени од реакции
7.048
Како дојдовме до ситуација, да на стрејт канал за порничи, најголем дел од времето има порничи со лезбејки?
Толку се бара тоа?
Е шо да не ти се лоши од лејзбејки?
 

Стев

Word Bearer of the New World Chaos
Член од
19 декември 2019
Мислења
2.360
Поени од реакции
2.253
>Omg.... >стејт////он па мислел стрејт...
У случај да со малце...хех...необразован на темата
стрејт порно т.е. порно наменето за стрејт мужи на сите порно сајтови вклучува и порно за лезбејки...
У рестото се геј (муж на муж) и транс категориите(не навлегувам во ова)...
Али нека ова предвање не биде дистракција од фактот дека титлот на темата го имам интерпретирано како
!Сакам/Барам! ~Државен~ порно канал со 75% од програмата да биде лезбо порно.
И ја си викам, јебига, кајганџииве конечно се одлепиле по пропис со таква тема(мислам пола веќе беа одлепени мене фклучено ама имаше пиес де резизтанс)...
А он пустиот кукал дека многу лезбејско порно имало на каналот(кој не е ни наведен)....
Друже што работи во ~стрејт департментот~ буквално не си можел повеќе да заебеш работа со насловот....
 
Последно уредено:

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
5.907
Поени од реакции
15.898
Абе може момчето си е верник во Бога, нејќе геј порно, ајде таму да се реагира со петиција, строго да се воведе стрејт/стејт канал.
 

Goofy

Обичен смртник
Член од
11 август 2016
Мислења
294
Поени од реакции
606
>> Верник сте? И не само тоа вие сте и ст(р)ејт! Честитаме ова е одличниот канал за вас со 100% порно во кое ќе уживате во страстниот развратнички секс составен од само ДВЕ единки( маж, респективно жена! ). Заборавете на сите ножици и лигавење со јазик! Од сега уживајте во мисионерските и доги пози на нашите херои. Само денес! (и уште 2 3 дена)
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
765
Поени од реакции
249
Како нема толку омраза за такво порно ама за педерско порно има?
 

Стев

Word Bearer of the New World Chaos
Член од
19 декември 2019
Мислења
2.360
Поени од реакции
2.253
Како нема толку омраза за такво порно ама за педерско порно има?
За вториот дел како муж се изјаснувам дека е CRINGE. Рестото е океј, зависи што фетиш ти прдне.
Ја
на пример имам лично хејтање кон русокоса и пријателите на анон(оние со темна кожа, мускулести и со curved swords меѓу нозете).
Иначе женските членови се тие што треба да ги прашаш дали они имаат аверзија кон лезбо порното, како што мажите имаат кон геј. Исто така дали имаат преференца кон геј порно.
Иначе на политичко ниво , ја сум да имаш слобода да клецаш кого сакаш се додека не ги прекршуваш нивните права и вршиш повреда. Ама брак и деца, како и валидизирање и глорифицирање на нивните фантазии (особено на оние џендер стадиес) се апсолутно ЊЕТ!
 
Член од
31 март 2019
Мислења
32
Поени од реакции
41
The preciuos @Amateur smels gay to us. That's why he not want look lezbian porn.
Ghrrrrrr my precious :mad:
 
Последно уредено:
Член од
12 март 2009
Мислења
15.935
Поени од реакции
10.850
Поттикнување легализирање за педеризација првин кај жените па после мажите ,па на крај не дај боже педофилија такви се западните земји

Sent from my SM-T720 using Tapatalk
одсекогаш не се осудувале истополните врски меѓу жените, едино нешто католичката црква... во ехЈу имаше казниво дело Содомија, мислам беше за анален секс
 

Kajgana Shop

На врв Bottom