(Стара) Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
22 февруари 2007
Мислења
7.076
Поени од реакции
1.940
Малку фалеше вчера манчестер да зафркнат. Ама судијата им беше 12 играч.
 
Член од
3 октомври 2007
Мислења
10
Поени од реакции
0
Manchester United - Roma 1-0 Nema poveke sto da se kaze :pos2:

Manchester United - Roma 1-0 Rooney 70' aj sega i liga na sampioni ke si ja zemat

Anderson Mashina ipol treba da go pustat da igra vo kupovite kade igrat so vtoriot sostav
 
F

fantomX

Гостин
За какви стапки зборуваш????
Челзи - Розенборг 1:1 за такво нешто? епа тоа не му се случи на Манчестер...
Челзи 8 место , Манчестер 2 место (во скоро време 1-во), за вакви стапки зборуваш?
Абе ајде треба да се погледне малку реалноста,:):smir:
Му се случи во Лш да не ја помине групата со Виљареал, Лил и Бенфика...
Само ај да не правам непотрбна работа на модераториве...
 
Член од
3 октомври 2007
Мислења
197
Поени од реакции
1
Man Utd. se klubot so najvise go postuvam.Samo da ne e Fergie kje go pusat sea toa e:toe:
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Не беше баш најдобра играта со Рома ама сепак со нивното катанаџо беше тешко да се пробие.Сепак важно е сека 3те бода се освоени. Сепак Роналдо не игра во ланската форма и мислам тоа е причина за неефикасноста на почетокот.
 
Член од
3 октомври 2007
Мислења
10
Поени од реакции
0
Da da ama sepak Anderson sakam da igra vo prviot sostav mnogu dobro igra steta e da sedi na klupata.Manchester treba da igra poofanzivno kako minatata godina
 
Член од
12 март 2007
Мислења
650
Поени од реакции
73
а харгривс е повреден и еден месец нема да игра, па лошо за манчестер следи, да се надеваме дека фергусон ке смисли нешто
 

drag43_sexy

вауууУ!
Член од
3 октомври 2007
Мислења
1.349
Поени од реакции
2
:devil2: :devil3: :devil3: NEMA SO DA MISLI FERGUSON KOA IMAME NAJDOBAR TIM U SVET:devil2: :devil3: :devil3: NANI ROONEY C.RONALDO ANDERSON EDNI OD NAJDOBRITE POMLADI IGRACI
 

Limp Bizkit

Gone with the sin
Член од
9 мај 2007
Мислења
837
Поени од реакции
2
а харгривс е повреден и еден месец нема да игра, па лошо за манчестер следи, да се надеваме дека фергусон ке смисли нешто
Харгривс се враќа за највеќе 10 дена линк тука
 

Dimo the Fuhrer

Make WAR not Love
Член од
23 август 2007
Мислења
316
Поени од реакции
2
Manchester United se zverovi
sea ke gi stigneme arsenal i ke go pobedime wigan i dinamo i sve ke osvojme !!!!!
 

KoNtEjNeR

sapun
Член од
19 декември 2005
Мислења
2.306
Поени од реакции
44
ihaaa to be dimo :)
carrick ne mi prai mn kejf i milo mi e sho se povredi :) Hargrivs sakam da igra na negovo mesto... dzver e tipot :) ali uste ne e uhodan so igracite na manchester.. ako ima vreme...
:)
so vigan.. sho treba da se zbori jasno e deka ke bide pobeda :)
 

Limp Bizkit

Gone with the sin
Член од
9 мај 2007
Мислења
837
Поени од реакции
2
ihaaa to be dimo :)
carrick ne mi prai mn kejf i milo mi e sho se povredi :) Hargrivs sakam da igra na negovo mesto... dzver e tipot :) ali uste ne e uhodan so igracite na manchester.. ako ima vreme...
:)
so vigan.. sho treba da se zbori jasno e deka ke bide pobeda :)
Лелее шо збориш ти бре имаш ли гледано како игра Ќерик добро е што имаме замена иначе тешко ни се пишеше сега имаме добра екипа со добри измени :)
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Лелее шо збориш ти бре имаш ли гледано како игра Ќерик добро е што имаме замена иначе тешко ни се пишеше сега имаме добра екипа со добри измени :)

Абе има секакви на форумов. А имам и прашање за контејнер. Дали го има глеано на повеќе мечови па да збори колку е јак па да збори
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom