(Стара) Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
Глеј го овој, ништо не разбира. Какво ниво на култура мешаш бе? Ја го кажав тоа на шала, ти ако имаш проблем со коефициент на интелегенција, не сум ти ја крив. Не ја прљај темата, те молам, се читаме во среда.

И ти си никој, буквално никаков фактор секаде.
 
В

Вори

Гостин
Ne mora da bidam.Ke se citame sreda i ke places koga Terry ke go digne Peharot
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.060
Ако заигра за Челзи некогаш!!! Последен од школата ви е Џон Тери и тоа пред 6-7 години!!!
Џон Тери е од школата на Вест Хем.Челзи немале играч долго време што играл за прв тим, а е од младинска школа.

Ne mora da bidam.Ke se citame sreda i ke places koga Terry ke go digne Peharot
Ај бе доста ти, арно ти вели Ред Девил само ја уништуваш темава.И не биди толку самоуверен, ако изгубите нема уште 1 пост да пишиш на темава од шо ќе ти биди срам од ова шо го велиш сега.И ако некој има и 10 000 постови тоа нема врска.Ако ти си болен по постови и повисока репутација, поарно замини си, форумов не е за билдање постови и натпревар кој колку напишал.
 
В

Вори

Гостин
Of of ,odi vidi na net od kaj poteknuva Terry,od skolata na Chelsea,a Lamaprd e od skolata na West Ham.BTW JAS ke zaminam od forumov vas,ama samo nekoj od mancetser da pise na Chelsea forumot ke vidime
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.685
Поени од реакции
9.324
Konecno mojot 1000-ti post.i toj mora da bide na domasen teren t.e na temata na Fan Klub Manchester United.

vaka sega.Ronaldo ne si zaminuva i tocka.ne veruvajte vo sekakvi nekakvi spekulacii okolu negovo zaminuvanje.okolu mecot vo sreda.Man U nema da izleze so Fletcher... Ce igraat Rooney,Tevez,Ronaldo vo prv tim.taka da se gledame vo Sreda.i ve molam bez provokaciii do mecot vo sreda.pozz

@Davor Josifoski

Terry poteknuva od Skolata na West Ham samo sto na 17-18 godisna vozrast potpisal vo Celzi taka da toj svoite stapki gi zapocnal vo West Ham,a ne vo Celzi.i nikoj ne ti brani da pisuvas tuka,ama ako pisuvas pisuvaj nesto sto vredi a ne bez vrska..
 
F

fantomX

Гостин
Џон Тери е од школата на Вест Хем.Челзи немале играч долго време што играл за прв тим, а е од младинска школа.
Terry poteknuva od Skolata na West Ham samo sto na 17-18 godisna vozrast potpisal vo Celzi taka da toj svoite stapki gi zapocnal vo West Ham,a ne vo Celzi.i nikoj ne ti brani da pisuvas tuka,ama ako pisuvas pisuvaj nesto sto vredi a ne bez vrska..
Другарчиња - ѓаволчиња:), ако не знаје не се брукајте. Џон Тери од својата 13 година игра за Челзи. Лампард и Џо Кол се дојдени од Вест Хем, не и Тери. Џон Тери, сега има 27 години, шо значи од 1994 е во Chelsea FC.
По некоја минута следува и линк како потврда.

ЕДИТ:
Единствен клуб освен Челзи е Нотингем Форест, каде што бил на позајмица.
http://www.chelseafc.com/page/ThePlayers/0,,10268~5593,00.html
http://en.wikipedia.org/wiki/John_Terry

За Давор:
Абе шо се нервираш. Глеш си прајме муабет. Со Ред Девил пдолго време си се расправа(в)ме за многу работи, и сеа се шали малку:)
Уживај си:):)
 
В

Вори

Гостин
Abe Fantom gjabe im objasnuvas koga se nepismeni.Koa ne znaete nesto ne pisuvajte
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.685
Поени од реакции
9.324
Другарчиња - ѓаволчиња:), ако не знаје не се брукајте. Џон Тери од својата 13 година игра за Челзи. Лампард и Џо Кол се дојдени од Вест Хем, не и Тери. Џон Тери, сега има 27 години, шо значи од 1994 е во Chelsea FC.
По некоја минута следува и линк како потврда.

ЕДИТ:
Единствен клуб освен Челзи е Нотингем Форест, каде што бил на позајмица.
http://www.chelseafc.com/page/ThePlayers/0,,10268~5593,00.html
http://en.wikipedia.org/wiki/John_Terry

За Давор:
Абе шо се нервираш. Глеш си прајме муабет. Со Ред Девил пдолго време си се расправа(в)ме за многу работи, и сеа се шали малку:)
Уживај си:):)
ok mozda moja greska.priznavam sega..


Abe Fantom gjabe im objasnuvas koga se nepismeni.Koa ne znaete nesto ne pisuvajte
a nemorat ti odma da vregas.sepak pisuvas vo fan klub Man U.ja taka jadev ban i uste mi trajt vo temata na Real zaradi konflikt so fan na Arsenal.znaci uste nov si taka da..
 
В

Вори

Гостин
Ok brate.Pogresno svativ.Jas mislev te provocira pa zatoa se vmesav.Se nadevam na kvalitetno finale
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.636
Поени од реакции
11.263
И јас мислев дека е од Вест Хем..

Напишано од Davor Josifoski
Abe Fantom gjabe im objasnuvas koga se nepismeni.Koa ne znaete nesto ne pisuvajte
Пријавено како лошо мислење.. Поз
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.060
Даворе тоа нека ти простат модераторите.Ако не јадеш бан за ова биди среќен оти некои за слични работи си го добиле.И нема да пишам на Челзи фан клуб, па ни сум пишувал.Не знам од кај ти текна тоа да го кажиш.А ти овде пишуваш работи без врска, на наша тема.И не сме неписмени ние.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.636
Поени од реакции
11.263
Ја упропасти цела тема со неговата LATINICA.. цццц
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.704
Поени од реакции
11.127
Јбг, shit happens :)
Ае ѓаволи уше некој ден и да праиме една прослава опасна

Long Live United
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom