Среќен роденден Пеѓа

Донев

На одмор
Член од
9 мај 2008
Мислења
32.719
Поени од реакции
46.738
Среќен нека е @Peja989, лабаФо да си го прославиш со тие што ги po6tuva6. Па на старост и ПЛ титула да си дочекаш :)
 
Член од
23 мај 2013
Мислења
1.082
Поени од реакции
1.255
Среќен роденден се најубаво во животот сите желби да ти се исполнат :))
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
83.205
Поени од реакции
190.270
Е да, ајде да пишеме нешто паметно за еден од тројцата кајганџии што ги имаше на телевизија.

Среќен роденден Пеџа, да имаш помалце нервози, тоа што планираш и е речиси полуостварено, да ти се оствари ;) да се радуваме на независно ЃП од Македонија, да станеш Вардарец од прв ранг и да продужиш у исти стил по форумов со битолчанецот. За фудбал сеа трофеи, титули, знаеме, ќе оставиме празно да биде ова поле :icon_lol:Замисли си дека правиш 6 години и дека се викаш Метју, на крајот од краиштата битно е кој за колку се осеќа :LOL:
 

Red John

natural born hater
Член од
30 мај 2009
Мислења
9.352
Поени од реакции
21.803
Среќен нека е, чувај си го бркот. Да си честиш наскоро. И пак да бидиш кул ко шо беше до пред некое време.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
13.086
Поени од реакции
33.203
Пејо ај и тука да си жиФ и здраФ и се најубаФо во жиФотот!

Титули,пари и жени!( :icon_lol: )
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
21.574
Поени од реакции
46.553
Среќен роденден Пеџо, се најдобро :)
 

kooperativa

Г-ин Пола Милениум
Член од
2 октомври 2012
Мислења
7.633
Поени од реакции
8.597
Хеј, па кој тоа имал роденден? ТИ? Остаре за уште една година? Леле, па стар си бил бре ти :pos:
Ај доста кинам зелени, нека ти е среќна и весела годината што иде, многу многу Џенцки и титули со Манчестер, .......... упс Ливерпул мислев;)
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.264
Поени од реакции
17.946
Среќен, радосен, да частиш помфрит деновиве, Суарез да ни го дадете (може и Агер), па и титула да земете како за промена.
 

C R E S

Chelsea Fan!
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.479
Поени од реакции
1.250
Среќен роденден и од мене младичу се најубаво :P
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
18.017
Поени од реакции
28.923
Pej4i4, najsrekjen ba4ko! Pi4i si! <3
 
На врв Bottom