"Спонзоруша"

Член од
9 октомври 2008
Мислења
27
Поени од реакции
1
Гледам некој се прашува зашто со гнев и омраза збориме за спонзорушите...:pos2::pos2:
Епа ај погоди...како можеш да кажам со фини зборчиња да правиш муабет за некоја која не се цени самата себеси, која си го продава телото за мартини и сепаре, со еден збор типката се омаловажува...
А муабетот за курвите е друг затоа што за нив знаеш однапред колку пари да си спремиш и знаеш што како ке добиеш и нема мољакање, а со овие е друго ај купи ми го ова, ај сеа она, па леле цуци ти не знаеш колку те сакам(вечер ке ти покажам колку многу)...:pusk: и нема веќе :drk: за типот...:pos2::pos2:
И не можеш да кажеш дека сме љубоморни на такво нешто алооооооо
 
Член од
8 јули 2008
Мислења
4.425
Поени од реакции
7.789
Гледам некој се прашува зашто со гнев и омраза збориме за спонзорушите...:pos2::pos2:
Епа ај погоди...како можеш да кажам со фини зборчиња да правиш муабет за некоја која не се цени самата себеси, која си го продава телото за мартини и сепаре, со еден збор типката се омаловажува...
А муабетот за курвите е друг затоа што за нив знаеш однапред колку пари да си спремиш и знаеш што како ке добиеш и нема мољакање, а со овие е друго ај купи ми го ова, ај сеа она, па леле цуци ти не знаеш колку те сакам(вечер ке ти покажам колку многу)...:pusk: и нема веќе :drk: за типот...:pos2::pos2:
И не можеш да кажеш дека сме љубоморни на такво нешто алооооооо
100% се согласувам со Panterce, и само да додадам дека незнам што да се превземе, спонзорушите секад ке ги има
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Преместено во Љ&С, нека се спои со веќепостоечките теми.
 
Член од
2 септември 2007
Мислења
2.155
Поени од реакции
176
Па можеш да мразиш некого ако тој нешто ти згрешил. А спонзорушата може да ти згреши ако си глуп!
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Јас морам да се испофалам дека дознав дека сум спонзоруша:)) Пак!:) Веќе еднаш идеше муабетов за мене, ама сега кога го слушнав беше и поубаф од претходниот пат... Нови ликови има во филмот, завери, распрашувања, вечери...
Ме мразите сеа?:)))
 
Член од
26 август 2008
Мислења
2.165
Поени од реакции
58
jas bas i nemam nekoe posebno mislenje za sponzorusite,ama me interesira samo edna rabota ,sto mislite vie dali e pametno toa sto oni go pravat?dali oni so toa sto go pravat se pametni ili glupi,dali toa sto go pravat e pametno ili glupo?
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Aoooo sponzorushi??? Pa povelete u Strumica ,po kolata ke ve poznaat i vednas ke vi go najdat mobilniot i veke za eden cas i kaj vas na masa ke se nacrtani

A inaku tie devojcinja se dosta pametni, vsusnost znaat so sakaat i toa i go baraat bez razlika so ke gi kosta.
Е да, ги има многу овде во Струмица. Земи си некој мотор или рент-а-кар, и ке почнат да се лепат по тебе.:uvo:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Добра коли или мотор.. 1-2 пијачки и ке ја легнеш.Струмичка работа (женска). Иначе и тука кај нас у Ср има доста спонорушички.
 
Член од
24 септември 2008
Мислења
450
Поени од реакции
14
Daleku od pametno. Ne znam kako mozat da ziveat so sebe, si ja pogazuvaat gordosta i na nekoj nacin se prodavaat. Kako moze toa da bide pametno.
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
i pametno li e toa sto go pravat sponzorusite?
Да.
Тоа е претходно обмислена стратегија, испланирана до детаљи, за која индивидуата што ја спроведува треба да поседува одредени физички (јак желудник), а да не поседува никакви карактерни особини (lack of достоинство, почит спрема себеси), како и да имаат афинитети кон се што сјае.

Тоа е талент; не може секој да биде спонзоруша, исто како што не може секој да е сериски убиец. Треба итрина.
Тоа е интелигенција употребена на непродуктивен начин.
 
Член од
3 октомври 2008
Мислења
234
Поени од реакции
9
Виј вака сеа.. јас би бил со "Спонзоруша" ама за тоа дека ќе добие нешто материјално од мене... кој ме знае поубаво ќе знае дека нема ништо да добие.. ја сум ти батка како шо го викаа тоа старите у старото време стипса... хммм... стипса е лош збор.

Вака сеа ја сум доста интелигентен (да не се фалам ама морам, тера ме нешто, навика ми е :) ) и јас на таа спонзоруша би и ја правил лигавата срцка мрцка на ова на она ама ногу повеќе ќе и зеам од тоа шо ќе и даам..
Знам да работам позади грб ногу работи додека и ги мачкам очите дека ја сум ногу дарежлива личност и сл.

Пу издаде се сеа
Сеа сите спонзоруши ќе бегат од мене...
или има некоја шо сака предизвик ? :):baeh:
 
Член од
26 август 2008
Мислења
2.165
Поени од реакции
58
Да.
Тоа е претходно обмислена стратегија, испланирана до детаљи, за која индивидуата што ја спроведува треба да поседува одредени физички (јак желудник), а да не поседува никакви карактерни особини (lack of достоинство, почит спрема себеси), како и да имаат афинитети кон се што сјае.

Тоа е талент; не може секој да биде спонзоруша, исто како што не може секој да е сериски убиец. Треба итрина.
Тоа е интелигенција употребена на непродуктивен начин.
pa ako e toa pametno,zasto togas da ne go pravime site toa,i zenski i maski?pa moze i da se otvori skola za obuka za sponzorusi,pa kojznae mozebi i fakulteti,magistraturi,doktorati i dr.
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Виј вака сеа.. јас би бил со "Спонзоруша" ама за тоа дека ќе добие нешто материјално од мене... кој ме знае поубаво ќе знае дека нема ништо да добие.. ја сум ти батка како шо го викаа тоа старите у старото време стипса... хммм... стипса е лош збор.

Вака сеа ја сум доста интелигентен (да не се фалам ама морам, тера ме нешто, навика ми е :) ) и јас на таа спонзоруша би и ја правил лигавата срцка мрцка на ова на она ама ногу повеќе ќе и зеам од тоа шо ќе и даам..
Знам да работам позади грб ногу работи додека и ги мачкам очите дека ја сум ногу дарежлива личност и сл.

Пу издаде се сеа
Сеа сите спонзоруши ќе бегат од мене...
или има некоја шо сака предизвик ? :):baeh:
Маче, она кое не го сфаќаш е дека не можеш да си ти со спонзоруша... Може да е она со тебе, ако реши така... Ако и се видиш исплатлив :) Башка, спонзоруша на срцка мрцка нема да фатиш... Тоа е и разликата меѓу неа и останатите девојки...
Слушај ме што ти викам :tv:
 
Член од
26 август 2008
Мислења
2.165
Поени од реакции
58
@anastazija
-sakas da kazes deka bilo koja sponzorusa e popametna i poitra od bilo koe masko?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom