"Спонзоруша"

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.243
Поени од реакции
7.363
Член од
31 октомври 2011
Мислења
3
Поени од реакции
1
Kako za happy end, jas poznavam dve sponzorusi, koi na kraj zavrsija so sreken kraj, si se omazija so svoite sponzori...dodusa ne zavrsi srekno po soprugite na sponzorite ama nemoze i volk sit.....
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.504
Поени од реакции
33.663
Jas sum sponzorusa vo masko telo zaglaven vo zensko telo

Za da si uspeal vo celite trebalo da targetiras Nish market.
Ne znam kako uspeal eden pazar vo mal grad vo Srbija da se najde vo self help kniga na angliski ama si kazuva uste po koricata deka site pravila treba do kraj da se sledat. Ne znam, ne sum pocnal uste da ja citam.

Smiljan Mori od nea crpel inspiracija pa vie sami si procenete. Kliknete na mojot referal link.
 
Член од
29 декември 2020
Мислења
17
Поени од реакции
6
Ајде душо твој е. Еве ти го давам онака форумски, ако те сака нема проблем.

Така ми е пишано мене, сама да си бидам.
Nemas potrebe sama da bidas sekako si baram drustvo ja mozes so mene da si pominuvas vreme
Автоматски споено мислење:

Ајде душо твој е. Еве ти го давам онака форумски, ако те сака нема проблем.

Така ми е пишано мене, сама да си бидам.
Nemas potrebe sama da bidas sekako si baram drustvo ja mozes so mene da si pominuvas vreme
Автоматски споено мислење:

Ајде душо твој е. Еве ти го давам онака форумски, ако те сака нема проблем.

Така ми е пишано мене, сама да си бидам.
Nemas potreba sama da bides sekako mi treba drustvo mene,mozes da pomines vreme so mene tuka sum za sve
 
C

CoolIris

Гостин
Nemas potrebe sama da bidas sekako si baram drustvo ja mozes so mene da si pominuvas vreme
Автоматски споено мислење:


Nemas potrebe sama da bidas sekako si baram drustvo ja mozes so mene da si pominuvas vreme
Автоматски споено мислење:


Nemas potreba sama da bides sekako mi treba drustvo mene,mozes da pomines vreme so mene tuka sum za sve
А фала, во меѓувреме се верив!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom