Со кој член од форумот сакате да се запознаете?

The_Red1

значи фактички
Член од
18 септември 2009
Мислења
4.209
Поени од реакции
4.756
@The_Red1, за малце и јас да се образовам како што треба, се зборува дека е навистина добар наставник :)
Зависи која партија си. И да знаеш немам врска од закони, али утакмица Јунајтед - Ливерпул да изгледаме и едно пиво да се напиеме може. :icon_lol:
 

DBack

gloveless
Член од
19 декември 2007
Мислења
5.372
Поени од реакции
2.556
Барав некој поелегантен начин да го цимна членов подоле, ама изглеа вака е најлесно:
@Тапетарот Петар, де как да ти испуштам една ПП, чисто да проверам една информација од последнава сеатеистичка собиранка, па да видам дал' се знаеме или тек сакам да се?
 

Клошар.

Еднаш бев 4NHK0.
Член од
6 јуни 2014
Мислења
965
Поени од реакции
850
Ни јас сум, од кај си ти?
Тиквешкиот регион.[DOUBLEPOST=1416038247][/DOUBLEPOST]Апдеит: псѕсиде, турвиор, анцо, лазарг, бабсѕѕ, блуе ладѕбуг и уште со некој. Може и со некој (со некој, не со повеќе, со 2-три) модер или админ да му ја пукнам вилицата бидејќи ми е ќеиф.
П.С. И перез9 ми прави ќеиф, бидејќи е откачена како исушена панталона од тел, само да ја запознаам пред да и мавнат перманентен како на мене што ми мавнаа.
 
Последно уредено:
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.673
Поени од реакции
13.263
Можеби ова го имам речено некогаш но сеедно. Со Рики Ливерпулецот, едно пиво да мавнеме да се потсетам на градивото што некад сум го учел, да исхејтаме нешо шо ни дое при рака.
 

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803
И јас сакам да ви го слушам муабетот за тоа нештото што ќе го исхејтате. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom