Со кој член од форумот сакате да се запознаете?

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
А, да... со Лејди сакам да се запознаам. Меѓу другите.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
725
Поени од реакции
6
Сакам да се запознаам со Buterfly, 'Ангелче', Vlatkolik, КИКИ, и незнам уште некој имаше ама ко че ми текнит че допишам
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Обострана е желбата :icon_lol:!
Ајде да ја оформам јас листата: (јузерите не ми замерајте ако ги згрешам:pipi: )
Дивајн, Јове бт, Lady,Влатко Русин,BoYd,Ashle,Fortune,Викторгг,Scorpio20,Billa Bong,Тамарче,PSYtisfaction,Acid,Скул,`Ангелче`,vodkamixx (тебе те знам,ама одамна не сме се виделе може 7-8год :pos: ).........

(ауууу уште колку имаше,од денес ќе почнам да ги запишуем на лист не ми текнува повеќе :pos: )
И јас сакам со тебе да се запознам уште одамна:)
Следната собиранка не смееш да ја пропуштиш! Lady, истово важи и за тебе!

Едит... И ~*TамарЧе*~ ја додавам во листа.
 

Тамарче

Ако одам во Битола..
Член од
11 јули 2007
Мислења
3.239
Поени од реакции
223
Серпико, Форчн, Дивајн, Скулгрл, Влатколик, Скај Дог, Слатка Мала, АуРоРа, Некрофилија..

Едит: Sweden, Macedonian
 

BuSarCe

See My Profile
Член од
4 август 2007
Мислења
1.726
Поени од реакции
33
со онај или онаа /кој_а сака да се запознае со мене:uvo:
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
647
Поени од реакции
28
Hmmm... Novi na lista...
Buterfly (iako mislam deka vekje ja imam spomnato)
zafrknata (mislam deka imame nesto zaednicko :pipi:)
MorisonKA (she is unique:vozbud:)
Задоволството ќе биде мое и само мое да се запознаам со тебе, ќе учиме јазици:smir:
Би сакала да се запознаам исто така и со:
  • Прокариотската клетка на бацилот Гаго :wink:
  • Лудачата која не се наоѓа на иста бранова должина со паметњакович девојките Леандра (2 пат кај што ја спомнувам мислам):wink:
  • Девојката која не се срамеше да каже дека не глуми ами е среќно заљубена Мауечко :wink:
Наредните ќе бидат за брзо
П.С. :wink: демек респект
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Задоволството ќе биде мое и само мое да се запознаам со тебе, ќе учиме јазици:smir:
Би сакала да се запознаам исто така и со
  • Лудачата која не се наоѓа на иста бранова должина со паметњакович девојките Леандра (2 пат кај што ја спомнувам мислам)
Неделава ја договараме со еспањола и дотичната(цела година се запознаваме:) ),по се изгледа четврток или петок ќе биде кафето.
Лејди Сатори случајно да не идеш деновиве Скопје?Тиквичка?Ако сте во комуникација со еспањола и мици(а знам дека сте:wink:)слободно дружете не.
Ако идеш Скопје само пиши,ќе идеме на пивце:vozbud:

Екипана со ада,торчо,перл,сусаро,виктор никако да се собере:(
Псај наредната недела,ако се симнеш од облаци:pos2:пиши за на кафе.Горе досадно е многу ангели има:pos:
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.848
Поени од реакции
23.552
[/list]Неделава ја договараме со еспањола и дотичната(цела година се запознаваме:) ),по се изгледа четврток или петок ќе биде кафето.
Лејди Сатори случајно да не идеш деновиве Скопје?Тиквичка?Ако сте во комуникација со еспањола и мици(а знам дека сте:wink:)слободно дружете не.
Ако идеш Скопје само пиши,ќе идеме на пивце:vozbud:

Екипана со ада,торчо,перл,сусаро,виктор никако да се собере:(
Псај наредната недела,ако се симнеш од облаци:pos2:пиши за на кафе.Горе досадно е многу ангели има:pos:
Па пиши бре ПП кога идеш не гледам на тарот картите.

Освен со госпојцава по не знам кој пат ќе ги спомнам

Марина Ох (крајно време е макар и на пола пат да се сретнеме негде меѓу Длапкин дол и Коларе)
Гравити Грејв
Никола (стварно не те разбирам се плашиш заради твоите по малку екстремни ставови да се појавиш или што е работата?)
Шведо жив да не си ако доаѓаш тука а да не не известиш. Се мислам ни Дајмонд ни Универзална Сала нема да не зберат.
И дадица Лејди сакам.
Струмчо ајде бе мајка му стара уште малку и нафтата ќе ја снема.
Морисонка такоѓе.
 

LaTiTeA

Ветена госпоѓица Маленковска
Член од
17 април 2007
Мислења
156
Поени од реакции
2
Јас сакам да се запознаам со ex machina, EarthSea и zafrknata. :)
 

Fabullous_178

Psychonautics:.
Член од
21 февруари 2007
Мислења
2.987
Поени од реакции
190
Првпат пишувам на темава.Шознам,сакам да се запознаам со Lost Angel,маybe,ииии...Скулгрл,Мистичен,пошто ми изгледа како интересен дечко,Sweden дефинитивно,и неам поима бе....со сите сакам!!!
едит:и сакам да ми го избришете тоа 178 од никот,ама вие нејкете.I`m gonna cry,please make the litlle child happy,o Santa...
 

Мартин$

Модератор
Член од
2 март 2007
Мислења
5.234
Поени од реакции
148
БИЛА БОНГ!
Шведо
Синдикат
ЛЕЈДИ
РАГАЗА
Грл и други моментално не ми теквет ::D
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Јове бт...некако фино ми изгледа дечкото....и Lady влага во новите мои за запознавање :helou:
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Гледам сите сакат со lady ај и ја да не тргам од гужвата.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom