Со кој од познатите фаци би сакале да имате секс?

Dave

subcomandante
Член од
15 февруари 2008
Мислења
1.663
Поени од реакции
2.949
И си мислеше дека таквите се чуваат за првата брачна ноќ :icon_lol:
Па неам баш претстава дали се чува(ла)....не сум размишљал :D


Он-топик....многу јаки харфистки имаме....ја изманијачив на фб малку „врневрневрневрневрневрне“.....и богами има добар потенцијал, покрај глас...нога, све на место :cuc:






 
Член од
6 јули 2011
Мислења
3.828
Поени од реакции
7.710

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.720
Поени од реакции
18.457
Е ај сеа....
blue lady некако си ја замишљам као културна, мирна и воздржлива, а последниов пост и ultra-horny (што е многу јако бтв)....ама глеам мрчите мажи на мажи коа ставаат лајкови :D
Мрчењето е за лајк на пост во кој има само слика од муж, тука лајковите се заради напалениот став на бубамарата, онака си кажа што и лежи на душа, се отвори.... :icon_mrgr:

Упс, ова "се отвори" двосмислено малце излезе, али држи вода....тросмислено? хахаха! :icon_lol:
 

Bitcoin

Член од
24 мај 2005
Мислења
5.530
Поени од реакции
13.903
Би сакал да имам секс со дормео-аир-макс задникот на Jen Selter :coffee:
 
M

Muranyi

Гостин
Е ај сеа....
blue lady некако си ја замишљам као културна, мирна и воздржлива, а последниов пост и ultra-horny (што е многу јако бтв)....ама глеам мрчите мажи на мажи коа ставаат лајкови :D
Не за џабе кажале "испод мира триста вира".
Блулејди е оган кој ќе те пеплоса во делот од секундата. Ма каков оган, таа е супернова;)
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.578
Поени од реакции
2.563
Да ме оста в самница на месец и кусуро, и само јадење да ни носа и да не не чепка за ништо друго :) Џеси Џ.


Исто и со ова. Кој ја знај, знај. Кој не, многу пропуштил.(за машкиве викам) :)
 
Ф

Флеш

Гостин
БАР РЕФАЕЛИ ..... би ја земал за жена и би имал деца со нејзе .... толку сум сериозен ,што моја девојка од соништата е ...

 
Ф

Флеш

Гостин
Ај бе женење, деца.....за чисто тресење е темава, као блу лејди што си кажа....
брат мора да се плодам со ваква цуца .... има 100 колена да ми бидат згодни за во иднина ... цуцава ќе додаде лепотаност во мојава генетика ... :D
 

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803
Не за џабе кажале "испод мира триста вира".
Блулејди е оган кој ќе те пеплоса во делот од секундата. Ма каков оган, таа е супернова;)
Немој бе вака да ме фалиш волку многу. Ќе си го кренам носот после и муабет нема да ви правам. :D

И јас би овој, иако ни име не му знам (поточно, заборавив).

Премногу е убав, ама малку е шишоок, :love: па може да пројде.

Лангелинче на овој името му е Ian Somerhalder. Мене на фб ми е лакната неговата фанпејџ, па често на насловна страна знае да ми излезе фото од него и да ми позаплакне очи. Бонбонче е дечково!:love:
--- надополнето: 17 декември 2013 во 23:02 ---
Мрчењето е за лајк на пост во кој има само слика од муж, тука лајковите се заради напалениот став на бубамарата, онака си кажа што и лежи на душа, се отвори.... :icon_mrgr:

Упс, ова "се отвори" двосмислено малце излезе, али држи вода....тросмислено? хахаха! :icon_lol:
Па темава не е наменета за да се „отвориме“ и да си кажеме на кој од познативе им го имаме меракот? :cool:
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.720
Поени од реакции
18.457
Па темава не е наменета за да се „отвориме“ и да си кажеме на кој од познативе им го имаме меракот? :cool:
Да де, затоа и објаснив зошто е лајкот поинаков од оној кој се става на девојки кои цитираат слики на мажи во темава. Мене уствари ми се допаѓа тоа што се "отвори" лелееее зборов ејјј :icon_lol: :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom