Со кој од познатите фаци би сакале да имате секс?

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
6.058
Поени од реакции
12.547
Нина не можам органски да ја сварам ама не можам да разберам како примероци како онаа пластичнана лепотица погоре ви се некој репер за лепота - од старт препознавам туба хијалурон во устата, затегнати уши, импланти и што не, таман како за 18+ филмови. Министерката барем е природна. :toe:
Софија е една од најубавите србинки моментално.
Не греши душа
пс.Разгледај други слики низ нет,страхотна е
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Софија е една од најубавите србинки моментално.
Не греши душа
пс.Разгледај други слики низ нет,страхотна е
Да си ја оставела устата каква што и била (каква и да била, другите зафати не ги земам во предвид) убедена сум би била уште поубава. Вака делува како да ја праела кај Suze post korona usti evtino :)
 

Coca Cola

Пашламарка
Член од
4 јануари 2009
Мислења
887
Поени од реакции
1.428
Член од
9 мај 2018
Мислења
1.628
Поени од реакции
2.167
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.630
Поени од реакции
34.817
Нина не можам органски да ја сварам ама не можам да разберам како примероци како онаа пластичнана лепотица погоре ви се некој репер за лепота - од старт препознавам туба хијалурон во устата, затегнати уши, импланти и што не, таман како за 18+ филмови. Министерката барем е природна. :toe:
...и јас се чудам, мислам поштујем секаков вкус, ама ова како хорор филмови, зомби примероци, што знам може сега е тоа тренд на тоа да се палат мушкиве,

ice_screenshot_20200731-165443.png ice_screenshot_20200731-165501.png ice_screenshot_20200731-165521.png

еве рацете се природни, ама страшни, и џабе и е сето тоа кога не знае да носи штикла, а си ја носи онака искривена! :facepalm:

...треба да отвориме тема за „оговарање“ да не бидеме тука офтопик! :P
 
Член од
10 јули 2018
Мислења
1.238
Поени од реакции
1.886
Да си ја оставела устата каква што и била (каква и да била, другите зафати не ги земам во предвид) убедена сум би била уште поубава. Вака делува како да ја праела кај Suze post korona usti evtino :)
Од модерниве "манекенки" една не ми текнува што нема правено операција и е натурале. Сите си го упропастуваат лицето и пресадуваат масти у гз и цицки. Или па стават силикони во цицките и готово топ модели се. Ма да Софија да не си ја направила устата како гз на мајмун би била најдобра риба на балканов.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.285
Поени од реакции
22.570
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Малце свежина на темава...
Прегледај го приврзокот 261256

п.с сериозно некој сака да има секс со женска која конзумура јогурт, сирење и домат, истовремено?
Звуче дека вегетарјинаски се хране. Немам против. И урдичка ке и дадам покрај јогурто, сирењето и патлиџано.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom