Со кој/а член/ка на форумот би сакале да имате секс? (18+)

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.433
Поени од реакции
19.635
Мислу се измеѓу Бијонсе,Вруќ Поздраф или Денам даа наденам
:icon_mrgr:

Замисли групњак сс овија, ке фрштиф муабети у стилу
Тооо душо...
...аххх ти си моја дијагноза
kako da te otkacammm????
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Мислу се измеѓу Бијонсе,Вруќ Поздраф или Денам даа наденам
:icon_mrgr:

Замисли групњак сс овија, ке фрштиф муабети у стилу
Тооо душо...
...аххх ти си моја дијагноза
kako da te otkacammm????
:pos:
 
Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
Дај им на лугето невидени средства за комуникација, социјални мрежи, твитери, чуда, и што ќе направат со нив?

Ќе отвараат теми за секс и ќе си пуштаат слики на полови органи во приватни пораки.

Загорени од сите теми, обедните се тука.
 

Vespertine

The Ugly Duckling
Член од
22 септември 2009
Мислења
2.932
Поени од реакции
3.386
Со кој член од форум сте имале ебање?
Автоматски споено мислење:

Иначе Ја! како би изебал некоја членка од форум. Пишувам и од самата помисла дека е членка на форум се возбудувам и раце ми се тресат. Јако.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.760
Поени од реакции
9.558
е не сте нормални:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:барем ми го направивте денот повесел:pos::pos::pos::pos::pos:

Може @парва душо, можеееееееееееееееееееееееееееееееееее....ама ќе забораиш после кумановски дијалект:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:море, же заборавиш и како се викаш.....................:jeeee::Кезец:
 
Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
е не сте нормални:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:барем ми го направивте денот повесел:pos::pos::pos::pos::pos:

Може @парва душо, можеееееееееееееееееееееееееееееееееее....ама ќе забораиш после кумановски дијалект:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:море, же заборавиш и како се викаш.....................:jeeee::Кезец:
Тебе те спомнаа во било кој контекст поврзан со идејата дека имаш секс и ти го направија денот.

Пресреќна е кутрата, жал да му падне на човек, ко циган на бурек се радува.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.967
Поени од реакции
35.600
Sakam,ne da ne sakam,ama ne mozam,sto da se pravi ke cekam tema>So koj clen od forumov sakate da odite na pazar ,ili bi sakale zaedno da cekate pred banka,ili mozebi zaedno na banja preku ministerstvoto ili prosto so koj clen bi sakale i izigrale partija domino vo Zena park.
Џабе куцаш, ништо не те пере за дињата.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom